دانلود Datashahr 2.5.1 – برنامه شبکه اجتماعی دیتاشهر اندروید – نسخه جدید

انتشار: 14 دی 1396
ورژن: 2.5.1
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Datashahr 2.5.1 – برنامه شبکه اجتماعی دیتاشهر اندروید – نسخه جدید

Datashahr دیتا شهر یک برنامه کم حجم و کاربردی در عین حال ساده برای گوشی های اندروید می باشد که یک شبکه اجتماعی متفاوت به حساب می آید. حال سوال شما این است که دیتا شهر چکار می کند؟ جواب شما را می تواند به طور کلی گفت که این برنامه به شما امکان جستجوی مکان های مختلف را بر روی نقشه می دهد که می توانید از طریق جستجوی هوشمند برنامه دوستان خود را پیدا کنید و مکان های خود را به اشترام بگذارید و اعلام کنید. نحوه کار در برنامه به شکلی آسانی است که هر کاربر از مکان های مختلف عکس به اشتراک بگذارد و به راحتی به دنبال کردن دیگران بپردازد و عکس های اشترام گذاشته شده دوستان خود را مشاهده کنید و برای خود یک سرگرم جذاب را فراهم نماید! اپلیکیشن اندرویدی دیتا شهر ویژگهای بسیاری را در اختیار کاربران قرار می دهد که می توانید با نصب آن به همه آن به صورت رایگان دسترسی داشته باشید.

ویژگی های برنامه Datashahr

  • قابلیت جستجوی هوشمندانه
  • کم حجم با محیط کاربردی جذاب
  • آشنا شدن با افراد جدید و ایجاد سرگرمی برای خود
  • دنبال کردن کاربران دیگر و دوستان خود و مشاهده کردن اشتراک های آن ها
  • امکان پیدا کردن دوستان خود روی نقشه و به اشتراک گذاری تصاویر
  • فراهم سازی یک شبکه اجتماعی متفاوت

دانلود Datashahr 2.5.1 – برنامه شبکه اجتماعی دیتاشهر اندروید – نسخه جدید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.