دانلود برنامه همپا اندروید 2.2.4 – رزرو آنلاین سواری و سفر با هم مسیرهای بین شهری!

انتشار: 28 اسفند 1396
ورژن: 2.2.4
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود برنامه همپا اندروید 2.2.4 – رزرو آنلاین سواری و سفر با هم مسیرهای بین شهری!

همپا در زبان ساده میشه گفت که یک اپلیکیشن ایرانی و سامانه سفر با هم مسیرهای بین شهری در ایرانی میباشد که اپ آن برای گوشی های اندروید طراحی و تولید شده است. اگر قصد سفر دارید؟ یا می خواهید مسیر کوتاه و طولانی را به جایی برید؟ همپا می تواند برای شما راحت ترین و دلخواه ترین سفر را فراهم کند. شما می توانید با نصب و استفاده از این برنامه به آسانی راننده و ماشین دلخواه خود را انتخاب کنید، همسفران را مشخص کنی و حتی قادر خواهید بود صندلی های خالی ماشین را برای دوستان به اشتراک بگذارید و هزینه مسافرت خود را چندین درصد به صورت تعجب آور کاهش دهید.

برای مثال میشه گفت که شما می توانید هزینه مسافرت 60 تومانی را به 25 یا 30 تومانی کاهش دهید که از نصفم بیشتر است، یعنی در کل 50% در هزینه صرف جویی میشه! برنامه همپا دارای تخفیفات بسیاری در مواقع مختلف می باشد که می توانید در صورت نیاز از این فرصت ها استفاده کنید و از مسارفرت کوتاه یا طولانی خود لذت ببرید. لازم به ذکر است که تمام رانندگان همپاد قابل اعتماد بوده و از این لحاظ نیازی نیست، نگرانی داشته باشید.

ویژگی های برنامه همپا

  • امکان به اشتراک‌ گذاری صندلی های خالی ماشین با دوستان خود
  • کاملا قابل اعتماد با احراز هویت به صورت چند‌‌جانبه کاربران
  • امکان پرداخت به شکل های مختلف پرداخت آنلاین، نقدی و ثبت تراکنشهای بانکی
  • امکان امتیازدهی و بیان نظرات خود نسبت به سفرها
  • هزینه های ارزان تر نسبت با صرف جویی 50% در هزینه
  • فراهم سازی سفرهای ویژه بانوان

دانلود برنامه همپا اندروید 2.2.4 – رزرو آنلاین سواری و سفر با هم مسیرهای بین شهری!

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.