دانلود برنامه آیت الکرسی برای گوشی اندروید – همراه با صوت و ترجمه فارسی

انتشار: 7 فروردین 1397
ورژن: 1.0
دانلود برنامه آیت الکرسی برای گوشی اندروید – همراه با صوت و ترجمه فارسی

آیت الکرسی یکی از بهترین دعاها و آیه های قرآنی می باشد که در بین ما مسلمانان بسیار محبوب است و در بسیاری دیگر از دعاها همانند نماز وحشت و … به کار می رود که باعث آرامش و دور شدن بلاهای مختلف می شود. امروز با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از اپلیکیشن های مذهبی اندرویدی در زمینه ارائه دادن دعای مختلف طراحی شده است که کاربران می توانند از آن ها برای خواندن و به یاد داشتن دعا استفاده کنند. در ادامه مطلب برنامه کم حجم و بسیار مفید با نام آیت الکرسی را قرار داده ایم که می توانید با دانلود کردن و نصب آن در گوشی همراه خود به راحتی هرجا آیت الکرسی را به همراه داشته باشید  و هرقوت خواستید را را بخوانید و لذت ببرید. البته برنامه امکاناتی مانند ترجمه فارسی آیه ها و حتی امکان پخش صوت را می دهد که می توانید با صوت به آن گوش دهید یا با ترجمه آن را بخوانید و خود را بلا دور کنید.

ویژگی های برنامه آیت الکرسی

  • کم حجم با طراحی ساده
  • بسیار مفید و کاربردی هرجا
  • امکان بزرگ و کوچک کردن متون و ترجمه آیه
  • داشتن ترجمه به زبان فارسی
  • ترجمه به همراه صوت

دانلود برنامه آیت الکرسی برای گوشی اندروید – همراه با صوت و ترجمه فارسی

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.