دانلود بازی ایرانی و متفاوت مهمان اصغرآقا (عروسی) اندروید – نسخه جدید 1.16

انتشار: 8 آبان 1396
ورژن: 1.16
دانلود بازی ایرانی و متفاوت مهمان اصغرآقا (عروسی) اندروید – نسخه جدید 1.16

مهمان اصغرآقا یک بازی جذاب و کم حجم ایرانی برای گوشی های اندرویدی می باشد و توسط بازیسازان ایرانی طراحی شده است! همانطور که از نام بازی پیداست، داستان و شیوه بازی بسیار جالب و نسبت به بازی های دیگر متفوت است که در آن شما نقش مهمان ها را ایفا می کنید و کارتون خوردن میوه ها، آجیل های روی میز است که باید آن ها را به صورت یواشکی بخورید تا اصغر آقا نفهمه! این بازی علاوه بر شخصیت های جذابی و با مزه که دارد، دارای دیالوگ های عالی و زیبایی است که از آن ها در بین خانواده استفاده می شود که فضای جدید و متنوعی را به بازی ارائه میدهد! بازی مهمان اصغر آقا دارای سه مرحله بسیار جذاب و متفاوت هست که می توانید خود را با آن ها سرگرم کنید و همچنین در نظر داشته باشید که بازی طراحی شده با گرافیک عالی می باشد که نسبت به حجم خود کیفیت بالایی را دارا است!

ویژگی های بازی مهمان اصغرآقا

  • کم حجم و با گرافیک زیبا و جذاب
  • دارای دیالوگ های عالی و بسیار جذاب
  • داشتن مراحل مختلف و بسیار سرگرم کننده
  • شخصیت های دوست داشتنی
  • نحوه بازی متفاوت و جالب

دانلود بازی ایرانی و متفاوت مهمان اصغرآقا (عروسی) اندروید – نسخه جدید 1.16

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.