دانلود بازی ایرانی و کم حجم منچرز اندروید – نسخه جدید بازی آنلاین منچ 3.4.3

انتشار: 18 بهمن 1398
ورژن: 3.4.3
اندروید: 4.2 به بالا
دانلود بازی ایرانی و کم حجم منچرز اندروید – نسخه جدید بازی آنلاین منچ 3.4.3

امروزه کمتر کسی دیده می می شود که بازی جذاب و سرگرم کننده منچ را انجام نداده یا با آن آشنایی نداشته باشد! منچ یکی از بازی های کودکی اکثر افراد است که یک بازی خاطره انگیز به حسبا می آید. نحوه بازی منتچ آسان است و برد شما در آن بیشتز به شانس بستگی دارد که تا در پرتاپ تاس موفق باشید. منچرز یکی از بازی های پرطرفدار و آنلاین اندرویدی در ایران به حساب می آید که توسط برنامه نویسان ایرانی طراحی شده است و برای گوشی های اندروید و آی او اس عرضه شده است.

این بازی برای شما امکان بازی کردن یک منچ جذاب و چالش انگیز بین دوستانتان فراهم می کند که در آن شما می توانید با استفاده از قابلیت بازی به صورت آنلاین با دوستان ارتباط بر قرار کنید و زمینه یک بازی منچ را فراهم کنید تا دوران کودکی خود را به یاد آورید! البته شما نیز خود می توانید به تنهایی به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت منچ بازی نمایید.

ویژگی های بازی منچرز :

– کم حجم و رایگان برای بازی

– بسیار سرگرم کننده و خاطره انگیز

– دارای گرافیک عالی و زیبا

– وجود محیط و سطح های مختلف

– امکان بازی کردن به صورت آنلاین با دوستان

 

تصاویری از بازی:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-13907 size-thumbnail” title=”دانلود بازی ایرانی و کم حجم منچرز اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Mencherz-1.webp” alt=”دانلود بازی ایرانی و کم حجم منچرز اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-13908 size-thumbnail” title=”دانلود بازی ایرانی و کم حجم منچرز اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Mencherz-2.webp” alt=”دانلود بازی ایرانی و کم حجم منچرز اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-13909 size-thumbnail” title=”دانلود بازی ایرانی و کم حجم منچرز اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Mencherz-3.webp” alt=”دانلود بازی ایرانی و کم حجم منچرز اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-13911 size-thumbnail” title=”دانلود بازی ایرانی و کم حجم منچرز اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Mencherz-4.webp” alt=”دانلود بازی ایرانی و کم حجم منچرز اندروید” width=”150″ height=”150″ />

دانلود بازی ایرانی و کم حجم منچرز اندروید – نسخه جدید بازی آنلاین منچ 3.4.3

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.