دانلود Snake Ladder 2.4 – بازی خاطره انگیز مار پله برای گوشی اندروید

انتشار: 16 فروردین 1397
ورژن: 2.4
دانلود Snake Ladder 2.4 – بازی خاطره انگیز مار پله برای گوشی اندروید

تا به حال مار پله بازی کردید؟ مار پله یک بازی تخته ای می باشد که می توان گفت بخشی از خاطرات کودکی اکثر آدم ها است که با جذابیت و سرگرمی که داشت هر بازیکنی را به هیجان عالی با مارها دعوت می کرد. نحوه بازی به شکلی است که در آن بازیکنان می توانند به صورت چند نفره بازی کنند و برای اول شدن بین یک دیگر رقابتی هیجانی را به وجود آورند. در بازی هر بازیکنی به نوبت خود تاس را پرتاب می کند و با نتیجه به دست آمده راه خود را پیش می گیرد که در راه می تواند از بد شانسی به مارها یا از خوش شانسی به پله ها بخورد کندی که در صورت برخورد با مار چندین پله عقب خواهد برگشت!

اگر شما هم جزو طرفدارن این بازی زیبا هستید می توانید نسخه ایرانی بازی خاطره انگیزه مار پله را برای گوشی های اندروید از ادامه مطلب دانلود و نصب کنید که توسط برنامه نویس و طراح هادی ویر توسعه یافته برای سیستم عامل اندروید می باشد و ما اخرین نسخه از بازی را جهت دانلود قرار داده ایم. شما می توانید با نصب نسخه اندروید در گوشی خود به راحتی و آسانی به صورت چند نفره یا حتی یک نفره به بازی مار پله بپردازید و قدرت خود را در این بازی دوباره زنده کنید و برای شکست دادن سریع مارها تلاش کید!

ویژگی های بازی مار پله

  • کم حجم با محیط بازی سرگرم کننده
  • وجود مراحل و حالت های مختلف بازی
  • امکان بازی کردن تک نفره با سیستم کامپیوتری بازی
  • داشتن هیجان و سرگرمی بالا
  • صدای سرگرم کننده

دانلود Snake Ladder 2.4 – بازی خاطره انگیز مار پله برای گوشی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.