دانلود بازی ایرانی و سرگرم کننده فیلشاه برای اندروید 1.0.1

انتشار: 14 خرداد 1397
ورژن: 1.0.1
دانلود بازی ایرانی و سرگرم کننده فیلشاه برای اندروید 1.0.1

فیلشاه یک انیمیشن فوق العاده ایرانی که بعد از انیمیشن شاهزاده روم عرضه شده که توانست خود را به پر فروشترین انیمیشن تاریخ ایران تبدیل کند! بازی این انیمیشن زیبا توسط برخی از برنامه نویسان ایرانی مورد طراحی و توسعه قرار گرفته که می تواند برای کودکان بسیار سرگرم کننده و جذاب باشد (مخصوصا برای طرفداران این انیمیشن). انیمیشن فیلشاه دارای داستان جذاب و هیجانی می باشد که روایتگر یک فیل دست و پا جلفتی است که به ماجراجویی را از نقطه وسط آفریقا شروع می کند و کاربران را به ماراجویی و حنگ های مختلف از فیلشاه وارد می کند. اما این بازی دارای گیم پلی داستانی نمی باشد و تنها در آن شما باید از طریق عکس های داده شده، مشابه آن ها را با یکدیگر یکی کنید تا بتوانید سطح های سختر ارتقاء پیدا کنید.

عکس ها برگرفته شده از شخصیت های کارتونی انیمیشن فیلشاه است که به نوعی می توان گفت برای کودکان بسیار می تواند بازی خوب باشد. شما همچنین قادر خواهید بود با تمام کردن سطح های یک کارت، به باز کردن کارت و مراحل جدیدتر بپردازید. آخرین و جدیدترین ورژن از بازی فیلشاه در ادامه مطلب با حجم 20 مگابایت برای دانلود با لینک مستقیم قرار گرفته است که اگر شما نیز از طرفداران و دوستداران این انیمیشن ایرانی عالی و فوق العاده هستید، می توانید فیلشاه را در بازی به گونه ای دیگری دنبال کنید!

برخی از ویژگی های بازی The Elephant King :

– کم حجم و رایگان برای بازی کردن

– جذاب و سرگرم کننده با گیم پلی ساده و جذاب

– وجود عکس های متنوع برای مسابه کردن

– استفاده از چالش فکری برای یافتن عکس ها

– کیفیت گرافیک عالی و جذاب نسبت حجم

– چندین سطح مختلف با کارت بازی متفاوت

– و …

دانلود بازی ایرانی و سرگرم کننده فیلشاه برای اندروید 1.0.1

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.