دانلود بازی ایرانی و کشاورزی فارمولر برای اندروید – نسخه جدید Farmuler 3.0.6

انتشار: 27 آبان 1397
ورژن: 3.0.6
,
دانلود بازی ایرانی و کشاورزی فارمولر برای اندروید – نسخه جدید Farmuler 3.0.6

Farmuler فارمولر یک بازی فارسی با سبک بازی های مزرعه داری و کشاورژی می باشد که طراحی و توسعه یافته از سوی استودیو ایرانی علم و گیم می باشد که از این رو برای موبایل و تبلت های اندروید تولید شده است. رسانه میلاد دانلود مثل هنمیشه بخاطر بالا بودن کیفیت طراحی بازی و طرفداری آن، معرفی و جهت دانلود در این مطلب قرار داده است که توضبحات بیشتری در ادامه مطلب قرار گرفته است. یکی از ویژگی های مهیج و هیجانی بازی آنلاین بودن آن است که شما در آن می توانید به دیگر کاربران (بازیکنان) ایرانی از سراسر نقاط ایران با یک دیگر به رقبات بپردازید ، بدون هیچ جنگ و دعوایی! هر چقدر بتوانید مزرعه و کشاورزی خود را در سرزمین هایتان رونق دهید، پیروزی بیشتری کسب خواهید نمود و به بسیاری از موارد دست می یابید!

بازی فارمولر متفاوت ترین بازی ایرانی از لحاظ های مختلف می باشد که حتی شما در آن می توانید حرکات و کارهای انجامی دیگر بازیکنان را مشاهده نمایید. شما در بازی علاوه بر دیگر موارد شاهد بسیاری از کاراکترهای جذاب و زحمت کش خواهید شد که هر یک از آن ها به بازی جذابیت خاص و محلی ایرانی را داده است. در هر حال فارمولر یکی از بازی های عالی مزرعه و کشاورزی ایرانی است که در ادامه مطلب آخرین و جدیدترین نسخه از بازی را با لینک مستقیم می توانید دریافت نمایید.

ویژگی های بازی کشاورژی فارمولر Farmuler :

– رقابت مهیج آنلاین با دیگر بازیکنان ایرانی

– مشاهده تمامی حرکات رقبا بصورت آنلاین در زمان واقعی

– امکان حمله به دشمنان و دفاع از خود در برابر حملات

– بازی در فصل های مختلف با درجه های متفاوت

– داشتن جدول رتبه بندی همراه با معرفی نفرات برتر در هر قسمت

– قابلیت ارتقا بخش های مختلف بازی

– 120 مرحله جذاب و متنوع

– وجود کاراکترهای محلی ایرانی و جذاب

– محصولات کشاورزی مختلف

– ارتقاء و باز کردن بسیاری از موارد

دانلود بازی ایرانی و کشاورزی فارمولر برای اندروید – نسخه جدید Farmuler 3.0.6

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.