بازی ایرانی و اکشن تک تیرانداز: عملیات انتقام اندروید – نسخه جدید 1.0.3

انتشار: 27 مهر 1396
ورژن: 1.0.3
اندروید: 4.2.2 به بالا
بازی ایرانی و اکشن تک تیرانداز: عملیات انتقام اندروید – نسخه جدید 1.0.3

تک تیرانداز: عملیات انتقام یک بازی عالی و بسیار جذاب در سبک اکشن برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد که توسط برنامه نویسان طراحی و تولید شده است که یکی از بهترین بازی های تک تیرانداز ایرانی به حساب می آید. در بازی شما شاهد هیجانات و جذابیت های عالی از تیراندازی به سوی داعشی ها خواهید بود که هدف شما نابود کردن دشمنان داعشی و تکمیل ماموریت هایتان است که با چالش های بسیاری در تیراندازی رو به رو خواهید شد. وجود آیتم های جذاب مانند امکان درخواست توپخانه، نیروی کمکی و … که می توانید از ان ها در شرایط ضروری استفاده کند و نیروهای دشمنی را شکست دهید.

بازی تک تیرانداز: عملیات انتقام با موتور قدرتمند آنریل انجین 4 ساختهو طراحی شده است که باعث به وجود آمدن گرافیک بازی عالی و بالا در گوشی های اندروید می باشد. همچنین در نظر داشته باشید که این بازی جذاب دارای امکانات حرفه ای است که گوشی هایی با سیستم سخت افزاری ضعیف قادر به اجرای ان نیستند. اگر شما هم جزو طرفداران بازی های تک تیراندازی هستید و همچنین دوستدار بازی های ایرانی؟ پیشنهاد ویژه برای شما داریم که این بازی زیبا را که توسط برنتامه نویسان ایرانی طراحی شده است از دست ندید!

برخی از ویژگی بازی تک تیرانداز: عملیات انتقام

  • طراحی شده با گرافیک عالی با کیفیت و جذاب
  • گیم پلی از یک طح سه بعدی تیراندازی یه سوی تروریست ها با هیجان بالا!
  • وجود بیش تز 20 مرحله مختلف و با امکان های متفاوت برای چالش کشیدن خود!
  • تجربه منحصربه فرد و عالی تیراندازی با اسلحه های مختلف ایرانیاز جمله تک تیرانداز!
  • درخواست حمایت و نیروی کمی در صورت نیاز از طریق توپخانه و …

بازی ایرانی و اکشن تک تیرانداز: عملیات انتقام اندروید – نسخه جدید 1.0.3

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.