دانلود Khak 1.0.3 – بازی ایرانی و جنگی خاک اندروید – بازی خاک

انتشار: 10 تیر 1396
ورژن: 1.0.3
دانلود Khak 1.0.3 – بازی ایرانی و جنگی خاک اندروید – بازی خاک

استودیو گونای یکی از بهترین و پرطرفدارترین استودیوهای عرضه کننده بازی های ایرانی برای اندروید می باشد که قبل از این، استودیوی گونای توانسته بازی های مانند: جدل بر روی سرعت، دلاور و … را طراحی و تولید کند. خاک یکی از پرطرفدارترین و عالی ترین بازی های این استودیو بازی سازی است که در این مطلب قصد داریم، این بازی زیبا را برای شما کاربران گرامی سایت برای دانلود قرار دهیم! بازی خاک یک گیم پلی متفاوت نسبت به باری های جنگی و اکشن ایرانی می باشد که شما در آن روایت داستانی دارید! داستان و روایت بازی به شکلی است که دو دوست از دست دشمن و تروریست ها فرار کرده اند که در روند ادامه شما بازی را دنبال خواهید کرد و با چالش های بسیاری از جمله تیراندازی متنوع با سبکی متفاوت، ماشین رانی و … رو به رو خواهید شد!

تعداد بسیار زیادی از دشمنان خطرناک که در بازی وجود دارند و شما باید همه آن ها را از بین ببرید تا بتوانبد خود را از گریز دست آن ها نجات دهید. در بازی کات سینمایی رییل تایم زیبایی وجود دارد که روایت داستان بازی را می تواند مشاهده کنید و البته در نظر داشته باشید که این بازی قابل اجرا در گوشی های ضعیف با سخت افزاری پایین می باشد بازی خاک بسیار عالی با صحنه های جذاب جنگی طراحی شده است و یک بازی اکشن ایرانی را برای گوشی های اندروید به ارمغان می آورد!

برخی از ویژگی های بازی خاک

 • گرافیک عالی و جذاب بازی
 • وجود تعداد از سلاح های جذاب و جنگی
 • وجود روایت بازی در کات سینمایی رییل تایم بازی
 • طراحی شده با گیم پلی متنوع از تیر اندازی، مبارزات به صورت تن به تن، رانندگی و …
 • بهینه شده برای اجرای روان و راحت بازی بر روی تمام دستگاه ها
 • حجم بسیار کم بدون نیاز به دیتا
 • صدار گذاری عالی

دانلود Khak 1.0.3 – بازی ایرانی و جنگی خاک اندروید – بازی خاک

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.