دانلود بازی ایرانی باچگاه برای اندروید – نسخه Bachgah 1.0.24

انتشار: 15 آبان 1400
ورژن: 1.0.24
دانلود بازی ایرانی باچگاه برای اندروید – نسخه Bachgah 1.0.24

در این مطلب تصمیم بر این گرفتیم یکی از بازی های جالب و جذاب ایرانی را معرفی کنیم که از سوی استودیو بازی سازی گلیم گیمز برای موبایل و تبلت های اندروید عرضه شده است! Bachgah باچگاه یک بازی جدید ایرانی در سبک بازی های ورزشی است که جدیدترین بازی استودیو ایرانی گلیم گیمز نیز به حساب می آید.

بازی دارای سبک و داستان بازی متفاوتی نسبت به بازی های قبلی است. همانطور که از نام بازی معلوم است، به کلمه باشگاه اشاره می کند که در بازی شما شاهد باشگاه بدنسازی خواهید بود و باید کار خود را در آنجا برای رسیدن به تناسب اندام برسید. تو بازی شما به عنوان یک فرد لاغر با تناسب اندام بد شروع به آغاز ورزش بدنسازی خواهید پرداخت که می توانید در آنجا به زدن حرکات مختلف بپردازید و عضله سازی کنید.

رفته رفته می توانید از مکمل های ورزشی از جمله پروتئین و … استفاده کنید تا کمی قویتر و تناسب اندام تر شوید. همچنین باید تمام سعی تلاش خود را برای زدن صحیح حرکات بگیرید تا به مشکل تکراری زدن حرکات برنخورید. با درست زدن حرکات می توانید سکه های زیادی را جمع آوری کنید و از آن طریق به خرید مکمل یا لباس های ورزشی از جمله تیشرت، ساک، کشف و … بخرید تا روحیه بالای تمرینی را بر خود بگیرید. بازی باچگاه از طراحی جالب و خنده داری برخوردار است که سرگرمی بالایی را دارا است.

بازی باچگاه و برخی از ویژگی های آن

 • وجود شخصیت های ایرانی مختلف و حنده دار
 • باشگاه های مختلف برای باز کردن و تمرین
 • امکان جمع آوری سکه و پول از طریق حرکات بدنسازی
 • تلاش و چالش برای درست زدن حرکات و تمرینات ورزشی
 • وجود مکمل های ورزش بدنسازی برای خرید
 • امکان ارتقاء دادن موارد موجود در بازی
 • پرداختن به خرید کفش، ساک، تیشرت ورزشی و …

دانلود بازی ایرانی باچگاه برای اندروید – نسخه Bachgah 1.0.24

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.