دانلود بازی ایرانی و جدید آجیل وار برای اندروید – نسخه جدید 1.0.3.0

انتشار: 29 فروردین 1397
ورژن: 1.0.3.0
دانلود بازی ایرانی و جدید آجیل وار برای اندروید – نسخه جدید 1.0.3.0

آجیل وار یک بازی رایگان و ایرانی جدید که مدتی کم است و برای گوشی و تبلت های اندروید توسط استودیو بازی سازی تریکسمن طراحی و توسعه یافته است که در این مطلب قصد معرفی و قرار دادن آن را داریم. بازی از داستن جذاب و زیبایی برخوردار است که می تواند شما را ساعت ها به خود سرگرم کند! در بازی پدر آجیل عیدی خریده است و مهان ها قرار است به نوبت به سوی خانه شما بیایند. در این بازی شما ماموریت و به نوعی وظیفه دارید که به همراه پدر باید از آجیل ها با دل و جون در برابر مهمان ها محافظت کنید تا کمترین مصرف توسط آنها انجام شود که در غیر این صورت از محافظت کواتاهی کنید دیگر هیچ آجیلی باقی نخواهد ماند!

در بازی آجیل وار شاهد یک داستان بازی عالی از فراز نشیب های جذاب خواهید بود که میتوانید در آن از اکثر مهارت های مختلف بهر مند شوید تا از آجیل ها دفاع کنید و یک نبرد آجیلی را به وجود آورید! در بازی همچنین کاراکتر و شخصیت های بسیار جذابی را مشاهده خواهید کرد که هرکدام از آن ها دارای جذابیت متفاوتی است و می تواند هیجان بازی را چند برابر کند. آجیل وار دارای کیفیت گرافیک بالا و مناسب با ویژگی و امکانات قابل توجهی است که همانطور قبلا هم اشاره کرده ایم می تواند شما را ساعت ها سرگرم کند و در اوج جنگ آجیلی به سبک ایرانی قرار دهد که حتی در بازی امکان بازی کردن با دیگر بازیکنان به صورت آنلاین وجود دارد!

ویژگی های بازی آجیل وار

  • داستان جذاب با فراز نشیب های مختلف
  • کم حجم با طراحی جذاب از سبک بازی های ایرانی
  • دوبله حرفه ای شخصیت ها توسط دوبلورهای برجسته ایران
  • امکان انجام بازی در حالت آنلاین با سایر بازیکنان
  • محیطهای کاملا ایرانی با جذابیت و سرگرمی
  • بهره وری از گرافیک و گیم پلی زیبا

دانلود بازی ایرانی و جدید آجیل وار برای اندروید – نسخه جدید 1.0.3.0

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.