دانلود Zap Chat Messenger 4.6.0-Z30 – برنامه زپ چت مسنجر برای اندروید

انتشار: 15 فروردین 1397
ورژن: 4.6.0-Z30
دانلود Zap Chat Messenger 4.6.0-Z30 – برنامه زپ چت مسنجر برای اندروید

Zap Chat Messenger یک مسنجر نسبتا جدید و با امکانت و ویژگی های عالی برای گوشی هوشمند اندروید می باشد که تماس صوتی و متنی برای چت کردن جذاب و دلچسب برای کاربران خود ارائه می دهد. این پیام رسان با اینکه دارای ویزگی و امکانات بسیاری است، ولی با این حال می توان به اصلترین ویژگی های آن که یعنی سبک تر، کاربردی تر و امن تر از دیگر مسنجرهای در جال رقابت می باشد. همچنین این برنامه دارای گروه های چت عالی تا 50 هزار کاربر عضو می باشد که شادی تا به حال در دیگر مسنجرها چنین گروه های را نده باشید. می توانید به دوستان خود فایل های رسانه ای از جمله پرکاربردی ترین آن ها فیلم ها، عکس ها، موزیک، اسناد و … را ارسال کنید و شاهد صرعت بی نظیر برنامه در ارسل فایل ها باشید.

پیام رسان Zap Chat Messenger به کاربران خود اجازهآپلود فایل ها تا نزدیک به 2 گیگابایت را می دهد که می توانید فایل های مختلف از جمله فیلم و اسناد تا حجم 1.5 گیگابایت ارسال کنید. همچنین در برنامه امکان ضبط پیام های صوتی، ایحاد گروه و … وجود دارد که می توانید با استفاده از آن از ویگژگی های مانند پرسرعت و امن بون لذت ببرید. لازم به ذکر است که Zap Chat Messenger دارای یک سیستم رمزگذاری میباشد که امنیت داده ها را بر روی شبکه بهبود می بخشد.

ویژگی های برنامه Zap Chat Messenger

 • دارا بودن قابلیت ضبط کردن پیام صوتی به صورت آسان
 • سبک تر، کاربردی تر و امن تر از مسنجرهای قدرتمند دیگر
 • امکان تعامل در مکالمه های مخفی بین کاربران با امنیت کامل
 • وجود گروه هایی عالی با امکان عضو پذیری تا تعدا بالای 50 هزار
 • امکان باز کردن گروه های مختلف توسط کاربران برای فراهم سازی زمینه چت
 • امکان به اشتراک گذاری فایل با دیگر کاربران تا حجم 1.5 گیگابایتامکان ارسال عکس، فیلم، موزیک، اسناد و … برای دوستان خود
 • دارای یک سیستم رمزگذاری عالی برای بهبود شبکه
 • ارائه آسان و کامل چت صوتی به صورت سریع

دانلود Zap Chat Messenger 4.6.0-Z30 – برنامه زپ چت مسنجر برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.