دانلود X Launcher Prime 2.3.1 – برنامه لانچر آیفون ایکس برای گوشی اندروید

انتشار: 9 مهر 1397
ورژن: 2.3.1
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود X Launcher Prime 2.3.1 – برنامه لانچر آیفون ایکس برای گوشی اندروید

X Launcher Prime:Phone X Theme, IOS Control Center نام برنامه لانچر زیبا و رایگان برای استفاده در گوشی اندروید می باشد که مخصوص گوشی های آیفون ایکس آی او اس است که به تازگی برای گوشی اندروید در گوگل منتشر شده است.  دوست دارید گوشی خود را به شبه آیفون ایکس کنید؟ یا محیط گوشی به کلی برای شما آیفون ایکس باشد؟ پش حتما این برنامه عالی را در گوشی خود نصب کنید و شاهد آیفون ایکس باشید. برنامه X Launcher Prime در کل قادر به شبیه سازی عالی آیفون ایکس در اندروید می باشد که حتی عملکرد گوشی را به کلی سبه آیفون ایکس می کند و تغییر می دهد.

در کنار لانچر شما می توانید شاهد بسیاری از امکانات دیگر برنام با شید که با نصب آن به گوشی شما اضافه خواهد شد که یکی از آن ها خنک کننده سیستم است که گوشی را خنک نگه می دارد. هزاران تصاویر پس زمینه زیبا و تم ها وجود دارد که شما همیشه هر کدام را خواستید جایگزین دیگری کنید و تنوع جالب و زیبای به گوشی ببخشید. X Launcher Prime:Phone X Theme, IOS Control Center بهینه سازی شده است و به هیچ عنوان سرعت گوشی را پایین نمی آورد و بلکه افزایش نیز می دهد که بعد از نصب آن می توانید شاهد روان بودن گوشی باشید و از محیط جدید به وجود آمده لذت ببرید!

برخهی از ویژگی های برنامه X Launcher Prime :

– مخفی کردن برنامه و بازی های دلخواه خود

– دارای حجم کم با امکانات کامل و عملکرد متفاوت

– داشتن سرعت سریع بدون کاهش سرعت گوشی

– بسیاری از تصاویر و تم برای ایجاد تنوع در گوشی

– داشتن ویجت های مختلف از آب و هوا برای اطلاعا از وضعیت آب و هوا

– خنکنده سیستم جهت بهینه سازی و خنگ نگه داشتن گوشی

-بدون هیچ تبلیغات آزار دهنده و مزاحم

– تغییر عملکرد گوشی به Phone X

دانلود X Launcher Prime 2.3.1 – برنامه لانچر آیفون ایکس برای گوشی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.