دانلود Truecaller Premium 8.69.8 – برنامه شماره گیر تروکالر برای گوشی اندروید

انتشار: 10 دی 1396
ورژن: 8.69.8
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Truecaller Premium 8.69.8 – برنامه شماره گیر تروکالر برای گوشی اندروید

Truecaller – Caller ID & Block شماره گیر تماس عالی و حرفه ای برای گوشی های اندروید است که کاربر می تواند با نصب آن در گوشی خود به راحتی هنگام تماس گرفتن از طریق شماره گیر مزایای بسیار نسبت به شماره گیر قبلی یا خود گوشی برخوردار باشد. 250 میلیون نفر هر روز برای شناسایی تماس های ناشناخته و استفاده از شماره گیر حرفه ای از این برنامه استفاده می کنند که این آمار خیره کننده است! خیلی وقتا پیام های اسپم و مزاحم بسیاری ارسال می شود که باعث آزار و اذیت کاربران گوشی می شود که برنامه تروکالر به راحتی قادر است همه آن ها را مسدود کند تا برای همیشه از شر آن ها خلاص شوید.

شناسایی گیرندگان تماس ها، مسدود کردن هرزنامه و تماس تلفنی، دارای پیام های فوری برای ارسال، بدانید، شناسایی خودکار پیام های ناشناخته و مزاحم، مسدود کردن هرزنامه ها و SMS های تلفنی به صورت خودکار و … از برخی ویزگی های اصلی و پرکاربرد برنامه Truecaller است. این نرم افزاردر مارکت گوگل پلی بیش از 100 میلیون بار دانلود شده است و توانسته امتیاز عالی 4.5 از 5.0 را به خود اختصاص دهید و به یکی از برنامه های محبوب اندروید تبدیل شود.

ویژگی های برنامه Truecaller – Caller ID & Block

  • توانایی دقیق مسدود کردن هرزنامه و تماس تلفنی
  • قادر به شناسایی هر تماس گیرنده ناشناس
  • داشتن پیام های فوری در موضوع مکان، آموزش و وضعیت و … برای اشتراک با دوستان خود
  • شناسایی هر پیام ناشناخته به صورت خودکار
  • مسدود کردن هرزنامه ها و SMS های تلفنی به صورت خودکار
  • براساس نام و شماره سریال

دانلود Truecaller Premium 8.69.8 – برنامه شماره گیر تروکالر برای گوشی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.