دانلود Textra SMS 3.39 – برنامه مدیریت پیامک ها در اندروید

انتشار: 13 مرداد 1396
ورژن: 3.39
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Textra SMS 3.39 – برنامه مدیریت پیامک ها در اندروید

Textra SMS برنامه کم حجم جهت مدیریت آسان و حرفه ای پیامک های متنی در گوشی های اندروید می باشد که می تواند جایگزین زیبا، فوق العاده سریع و قابل تنظیم برای مدیریت پیامک اندروید باشد. این برنامه امکان سفارش سازی رنگ آیکون ها، تغییر صدا، یادآوری کردن و … را می دهد و دارای تنظیمات کاربردی می باشد که می توانید برنامه را به صورت اجرای خودکار برای پیامک ها تنظیم کنید.

اپلیکیشن Textra SMS از دستگاه های دو سیم کارته پشتیبانی می کند و دارای حجم کمی می باشد. اگر نیاز به یک برنامه عالی و زیبا برای مدیریت حرفه ای پیامک ها در موبایل اندرویدی نیاز دارید، ما برایتان Textra SMS را پیشنهاد می کنیم.

برخی از ویژگی های برنامه Textra SMS

  • کم حجم، زیبا، فوق العاده سریع و ساده
  • امکان سفارشی سازی رنگ آیکون ها، تغییر صدای پیامک، یادآوری کردن و …
  • قابل تنظیم مدیریت پیامک ها
  • پشتیبانی از دستگاهای اندرویدی 2 سیم کارته

دانلود Textra SMS 3.39 – برنامه مدیریت پیامک ها در اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.