دانلود Talking Pierre the Parrot 3.4 – بازی صحبت کردن با طوطی سخنگو اندروید

انتشار: 5 فروردین 1397
ورژن: 3.4
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Talking Pierre the Parrot 3.4 – بازی صحبت کردن با طوطی سخنگو اندروید

تام سخنگو یکی از بازی های بسیار محبوب و به نوعی مورد نیاز برای هر گوشی اندرویدی می باشد که کمتر کسی دیده می شود که از طریق گوشی های هوشمند اندروید استفاده کند، ولی با این بازی آشنا نباشد. بازی های مختلف و عالی در این زمینه برای سیستم عامل اندروید وجود دارد که یکی از آن ها بازی محبوب و فوق العاده طوطی سخنگو است که دارای هیجان و جذابیت بالایی نسبت به بازی تام سخنگو نیز می باشد. Talking Pierre the Parrot پیر طوطی سخنگو یک بازی  عالی و زیبا  از سوی استودیو بازی سازی Outfit7 (گربه سخنگو) می باشد که در بازی شما یک طوطی خواهید بود که می توانید با آن ها صحبت کنید و ا نیز با شما به صورت جذاب حرف می زند! بازی آیتم جذابی نیز دارد  که می تواند ساعت شما را سرگرم کند!

طوطی با صدای بلند حرف می زند و حتی گیتار به دست می خواند که شما را وادار می کند تا با او حرف بزنید و سرگرمی عمیقی برای خود ایجاد کنید! البته این طوطی برای شما حرکات جذاب، جالب و خنده داری را نیز به نمایش می گذارد که هرکدام از کارهاش دارای جذابیت خاصی می باشد. دوست دارید صدای گیتار طوطی را بشنوید؟ با او حرف بزنید و صحبت کنید؟! پس حتما بازی را Talking Pierre the Parrot از دست ندید! بازی طوطی سخن گو تنها در مارکت گوگل پلی تواسته از سطح تعداد دانلود 100 میلیون بگذرد!

ویژگی های بازی Talking Pierre the Parrot

 • انجام بازی های سرگرم کننده با پیر
 • تکرار کردن جملات کاربران به صوتر و شیرینتر توسط پیر
 • داشتن شخصیت جذاب طوطی سخنگو با نام پیر
 • وجود شخصیت های دیگر از جمله تام سخنگو در برخی موارد بازی
 • گیتار زدن پیر طوطی سخن با جذابیت و آهنگ عالی
 • امکان انجام دادن حرکات جذاب با طوطی
 • بدون نیاز به فایل دیتا با حجم کم و گرافیک عالی

دانلود Talking Pierre the Parrot 3.4 – بازی صحبت کردن با طوطی سخنگو اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.