دانلود Speedtest.net Premium 4.2.2 – تست سرعت اینترنت در گوشی اندروید

انتشار: 7 مهر 1397
ورژن: 4.2.2
اندروید: 4.0 به بالا
,
دانلود Speedtest.net Premium 4.2.2 – تست سرعت اینترنت در گوشی اندروید

Speedtest.net Premium برنامه عالی و کم حجم جهت بررسی تست سرعت اینترنت در گوشی های اندرویدی می باشد. شما می تونید با استفاده از این برنامه عالی به راحتی سرعت واقعی اینترنت از نظر دانلود و آپلود را تست نمایید و اطلاع داشته باشید. یان اپلیکیشن این قابلیت را دارد که سازگاری اتصال اینترنت شما را در نمودار خود نمایش دهد یا عیب یابی کند! بعد از گرفتن نتیجه بدست آمده از شبکه اینترنت خود می توانید به راحتی و آسانی آن را از طریق برنامه به اشتراک بگذارید.

Speedtest.net نام یک وبسایت اینترنتی مفید هست که این برنامه را با نام وبسایت خود در مارکت گوگل عرضه کرده و توانسته مورد استقبال کاربران اندروید قرار گیرید و در نظر داشته باشید. آخرین ورزن و جدیدترین نسخه برنامه Speedtest.net را می توانید در ادامه مطلب از لینک مستقیم سایت میلاد دانلود دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های برنامه Speedtest.net Premium :

– کم حجم و کاربردی برای استفاده

– توانایی عیب یابی اتصال

– نمایش نمودار دقیق با اطلاعات درست

– بررسی و تست واقعی سرعت اینترنت

– امکان به اشتراک گذاری نتیجه بدست آمده

– آسان و ساده برای استفاده

– و …

دانلود Speedtest.net Premium 4.2.2 – تست سرعت اینترنت در گوشی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.