دانلود SnappQ 1.2.4 – اپلیکیشن اسنپ کیو اندروید – مهیج ترین مسابقه زنده آنلاین

انتشار: 4 دی 1397
ورژن: 1.2.4
اندروید: 4.2 به بالا
دانلود SnappQ 1.2.4 – اپلیکیشن اسنپ کیو اندروید – مهیج ترین مسابقه زنده آنلاین

SnappQ اسنپ کیو یک مسابقه‌ زنده آنلاین و هیجان انگیز با سبک مسابقه ای در زمینه اطلاعات عمومی و شبیه به مسابقه هفته در تلویزیون می باشد که در این مطلب قصد قرار دادن اپلیکیشن اندرویدی آن را داریم. یکی از ویژگی های اسنپ کیو تعداد شرکت کنندگان نا محدود است که باعث شده است تا کاربران زیادی بتوانند شرکت کنند و مسابقه را آغاز نمایند. برای بازی کردن در این مسابقه آنلاین ، چیزی خاصی نیاز نیست، فقط کافیه یک گوشی همراه داشته باشید و در زمان مناسب وارد بازی شده و شروع به پاسخ دادن سوالات نمایید و شانس خود را برای بردن جایزه ها بالا و بالاتر ببرید و حتی اطلاعات عمومی بیشتری نسبت به قبل کسب کنید!

SnappQ یک بازی جذاب و مهیج است که مسابقه سوالی را برای کاربران اندرویدی رقم می زند و باعث جذابیت بالا از بازی می شود. البته لازم به ذکر است که نحوه بازی به شکلی است که اطلاعات عمومی بازی شامل 12 سوال سه گزینه ای می شود که پاسخ های خیلی آسونی دارند و لی از این رو لازم به ذکر است که برای پاسخ دادن به هر سوال 10 ثانیه فرصت دارید که به نوعی چالش را شروع می کند. شما می توانید با دعوت دوستان خود به نوعی جون اضافی بگیرید و موفع باخت از آن استفاده کنید تا مسابقه را تا سطح های ابلا جلو ببرید.

ویژگی های بازی SnappQ اسنپ کیو :

– اسنپ کیو عضو جدید گروه اسنپ برای چالش کشیدن اطلاعات عمومی

– امکان آسان و ساده مسابقه با جواب دادن به سوالان سه گزینه ای

– زمان محدویتی کم برای پاسخ به سوالات فقط 10 ثانیه

– مسابقه ساده ولی بسیار جذاب و هیجانی

– دعوت دوستان خود و دریافت فرصت دیگر برای بازی

– امکان چت و گفتگو در اسنپ کیو با دیگران

دانلود SnappQ 1.2.4 – اپلیکیشن اسنپ کیو اندروید – مهیج ترین مسابقه زنده آنلاین

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.