دانلود Smart Cleaner 1.0.9 – بهینه ساز و تمیز کننده هوشمند (افزایش سرعت) اندروید

انتشار: 18 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.0.9
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Smart Cleaner 1.0.9 – بهینه ساز و تمیز کننده هوشمند (افزایش سرعت) اندروید

Smart Cleaner – Speed Booster & Junk Clean یک برنامه نسبتا جدید و بسیار کاربردی مخصوص سیستم عامل اندروید است که می تواند از آن به عنوان یک ابزار افزایش سرعت عالی در موبایل نام برد. این اپلیکیشن کم حجم همانطور که از نامپش پیداست در زمینه بهینه سازی کلی گوشی از لحاظ های مختفل از جمله سرعت، کاهش حجم حافظه و فایل های بیهوده و موجود در گوشی میباشد که برخی مواقع بهینه نبودن گوشی می تواند کار دست کاربر بدهد. این بازار چند کاره است که می توانید حافظه رم را بهینه سازی کنید و فایل های اضافی را پاک کنید تا بتوانید سرعت گوشی را از لحاظ های مختلف افزایش دهید. علاوه بر بهینه سازی سرعت حافظه رم نیز از طریق تمیز کردن آن کاهش خواهد یافت این روش ر افزایش عملکرد دستگاه نیز موثر است.

Smart Cleaner یک ابزار کاملا رایگان و ایمن در جهت بهینه سازی و تمیز کردن گوشی از فایل های به درد نخورد و … است که علاوه بر ویژگی ها و قابلیت ها دارای رابط کاربری ساده و آسان جهت استفاده و بهره بردن است. بهنیه ساز اسمار در گوگل پلی با نام Smart Cleaner – Speed Booster & Junk Clean عرضه شده است که توانسته با امکاناتی که دارد امتیاز عالی 4.3 از 5.0 را با بیش از 500 هزار دانلود توسط کاربران به خود اختصاص دهید!

ویژگی های برنامه Smart Cleaner – Speed Booster & Junk Clean :

– رابط کاربر ساده و بصری با عملات چند کلیکی

– افزایش سرعت گوشی با ضربه زدن به دکمه میانبر

– قادر به بهینه سازی خودکار دستگاه در موقع نباز

– شناسایی و حذف آسان برنامه های ویروسی

– قادر پاکسازی برنامه ها، فایل های دانلود شده، سابقه مرورگر، محتوای کلیپ بورد و …

– سریع، جمع و جور و کارآمد با استفاده از کم از سی پی یو

– نمایش سطح و دمای باتری خود

 

تصاویری از محیط برنامه:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-21098 size-thumbnail” title=”دانلود آخرین و جدیدترین ورژن Smart Cleaner اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Smart-Cleaner-1.webp” alt=”دانلود آخرین و جدیدترین ورژن Smart Cleaner اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-21099 size-thumbnail” title=”دانلود آخرین و جدیدترین ورژن Smart Cleaner اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Smart-Cleaner-2.webp” alt=”دانلود آخرین و جدیدترین ورژن Smart Cleaner اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-21100 size-thumbnail” title=”دانلود آخرین و جدیدترین ورژن Smart Cleaner اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Smart-Cleaner-3.webp” alt=”دانلود آخرین و جدیدترین ورژن Smart Cleaner اندروید” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-21101 size-thumbnail” title=”دانلود آخرین و جدیدترین ورژن Smart Cleaner اندروید” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Smart-Cleaner-4.webp” alt=”دانلود آخرین و جدیدترین ورژن Smart Cleaner اندروید” width=”150″ height=”150″ />

دانلود Smart Cleaner 1.0.9 – بهینه ساز و تمیز کننده هوشمند (افزایش سرعت) اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.