دانلود Six Pack in 30 Days 1.3.15 – برنامه سیکس پک در 30 روز برای اندروید

انتشار: 23 اسفند 1397
ورژن: 1.3.15
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Six Pack in 30 Days 1.3.15 – برنامه سیکس پک در 30 روز برای اندروید

قبل از این مطلب در وبسایت میلاد دانلود برنامه های بسیاری را برای رسیدن به تناسب اندام و سلامتی قرار داده ایم که مورد استقبال کاربران اندرویدی قرار گرفته است. برخی از این برنامه ها عبارتند از Six Pack in 30 Days و Lose Belly Fat in 30 Days که علاوه برداشتن امکانات و ویژگی های بسیار ، بین کاربران از محبوبیت بالایی برخودارند که نشان دهنده ای ویژگی ها و عملکرد عالی آن ها است. Six Pack in 30 Days (سیکس پک در 30 روز) یکی دیگر از برنامه های بدنسازی یا همان سوخت چربی سوزی شکم است که باعث کاهش وزن و سیکس پک می شود. این برنامه بدنسازی به شما کمک می کند تا به یک شکم تخته ای و خوشگل سیکس پک دست یابید! البته با تلاش خود. همه چیزهایی که برای رسیدن به شکم 6 تکه باید انجام دهید.

در اپلیکیشن Six Pack in 30 Days تمرینات کمر برای تمام سطوح مناسب هستند و شما می توانید آنها را به راحتی در هر زمان و یا در خانه یا هر جای دیگر انجام دهی، فقط باید گوشی موبایل را همراه خود داشته باشید تا به تمرینات و نوع آن ها دسترسی پیدا کنید.ا ین برنامه از حرکت های استانداردی برای رشیدن به عضلات شکم به شما پیشنهاد می کند که انجام دادن آن حرکت باعث فشار مستقیم روی شکم می شود و عضلات شکم را برای بزرگتر و قوی شدن تحریک می کند. 10 ها حرکت عالی برای انجام در برنامه Six Pack in 30 Days وجود دارد که لازم به ذکر است ، توانسته در پلی استوری امتیاز عالی 4.7 از 5.0 را با بیش از 10 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد.

ویژگی های برنامه Six Pack in 30 Days :

– زمان برای هر تمرین 10 الی 15 دقیقه بدون نیازبه صرف زمان بیشتر

– تمرینات تمرین با گروه عضلانی و سه سطح دشواری آسان، متوسط، سخت برای تنظیم و انتخاب سطح سختی تمرینات نسبت به تونایی ها هر فرد

– تایید شده توسط مربی بدنسازی با تمرینات استاندارد

– بدون نیاز به تجهیزات بدنسازی و قابل استفاده توسط زنان و مردان

– راهنمای تناسب اندام شامل بیش از 50 آموزش در مورد ساخت عضله و استفاده از برنامه است

– دارا بودن راهنمایی های تغذیه حاوی و …

دانلود Six Pack in 30 Days 1.3.15 – برنامه سیکس پک در 30 روز برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.