دانلود Six Pack in 30 Days 1.0.2 – تناسب اندام و شکم شش تکه در 30 روز اندروید!

انتشار: 8 فروردین 1397
ورژن: 1.0.2
اندروید: 4.2 به بالا
دانلود Six Pack in 30 Days 1.0.2 – تناسب اندام و شکم شش تکه در 30 روز اندروید!

تناسب اندام یک ویژگی است که امروزه هر فردی می خواهد آن را داشته باشد! اما داشتن تناسب اندام عالی بدون برنامه ریزی دقیق و درست قابل دسترس نمی باشد. شما می توانید از طریق رفتن به باشگاه پرورش اندام یا ورزش های صحیح در خانه به تناسب اندام مناسبی دست یابید. البته خیلی هزنیه می کنند و مربی شخصی نیز برای خود میگیرند. Six Pack in 30 Days – Abs Workout یک برنامه رایگان و  عالی با روش و تمرینات سخت گیر می باشد که همانطور از نامش پیداست به شما کمک می کند تا در کمترین زمان بعنی 30 به تناسب اندام مناسب از جمله در بخش شکم دست یابید که تلاش شما باعث می شود تا شکم شش تکه (سیکس پک) داشته باشید.

. این برنامه به نوعی حکم یک مربی حرفه ای با برنامه ریزی دقیق را دارد که می توانید با استفاده از آن به انوع تمرینا مناسب شکم دسترسی داشته باشد و به صورت هفته ای نتیجه آن را مشاهد کنید که بدون شک نتیجه دست اماده بال انجام گفته های برنامه می تواند رضایت فوق العاده را به همراه داشته باشد. برنامه Six Pack in 30 Days مناسب برای افراد مبتدی، حرفه ای، زنان و مردان می باشد که در مارکت گوگل پلی 10 میلیون بار توسط کاربران اندروید از سراسر جهان دریافت شده است و توانسته با ویژگی و امکانات خود امتیاز فوق العاده 4.9 از .50 را کسب کند! اگر شما جزو کسانی هستید که تصمیم گرفتید تا شکم چربی خود را آب کنید و به تناسب اندام مورد نظر دست یابید؟ پس حتما این اپلیکشن را از دست ندید!

ویژگی های برنامه Six Pack in 30 Days

  • 30 روز پر از تمرین و سخت برای تبدیل کردن شکم به سیکس پک
  • آموزش شگفت انگیز برای مدیریت وزن و ساخت عضلات
  • افزایش سافتن شدت تمرین به صورت گام به گام
  • مناسب برای همه، مبتدیان، مردان، زنان، نوجوانان و سالمندان و …
  • یادآوری تمرین به موقع با برنامه ریزی دقیق

دانلود Six Pack in 30 Days 1.0.2 – تناسب اندام و شکم شش تکه در 30 روز اندروید!

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.