دانلود Shazam 10.14.0 – برنامه شناسایی و یافتن خواننده آهنگ در اندروید – شازم

انتشار: 3 بهمن 1398
ورژن: 10.14.0
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Shazam 10.14.0 – برنامه شناسایی و یافتن خواننده آهنگ در اندروید – شازم

Shazam شازم یک برنامه بسیار کاربردی طراحی شده جهت یافتن و شناسایی خواننده های آهنگ ها و هنرمندان موسیقی جهانی می باشد که برای سیستم عامل اندروید از سوی شرکت Shazam Entertainment Limited عرضه شده است. شما هم آهنگ و موزیکی دارید که می خواهید خواننده آن را بشناسید، ولی شناسای آن امکان پذیر نیست! به راحتی و آسانی می توانید موزیک خود را در توی برنامه قرار دهید تا پس از بررسی و آنالیزهای لازم برای شناسایی و تشخیص دادن خواننده، نام خواننده و اطلاعات دیگر از هنرمندان بزرگ و جهانی بیابید. این برنامه دارای تنظیمات بسیاری است اما نیاز به انجام تنظیمات پیچیده برای انجام کارها ندارد و شما می توانید علاوه بر شاسایی خواننده ها به پخش موزیک و یافتن موسیقی مور علاقه خود از طریق برنامه استفاده کنید.

برنامه شازم دارای ویژگی های بسیار و دیگری است که زمینه کارهای دیگر را در این زمینه برای شما فراهم می کند که به امکانات برتامه به صورت کامل در ادامه مطلب اشاره شده است. همچین رابط کاربردی برنامه یکی دیگر از ویزگی ها است که دارای محیط جذابی است و این امکان فراهم می کند بدون وصل شدن به اینترنت به راحتی و آسان هنرمنده موسیقی ها را پیدا کنید. برنامه Shazam با ویژگی هایی که دارد توانسته در مارکت گوگل پلی به بیش از 100 میلیون بار دانلود برسد!

برخی از ویژگی های برنامه Shazam :

– شناسایی موسیقی تنها با یک ضربه

– امکان خواندن شعر و موسیقی همراه با ترانه ها و ضبط ویدیو

– امکان استفاه کردن از برنامه و تشخیص آهنگ ها به صورت آفلاین

– وارد شدن به شازم برای همگسازی برنامه با گوشی

– راه اندازی رادیو پاندورا بر اساس هنرمندان

– خریداری آسان موسیقی در گوگل پلی از طریق برنامه شازم

– امکان دنبال کردن هنرمندان مورد علاقه خود

– تشخیص بصری خواننده ها از طریق کد QR

دانلود Shazam 10.14.0 – برنامه شناسایی و یافتن خواننده آهنگ در اندروید – شازم

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.