دانلود Share – File Transfer & Connect 5.2 – برنامه ارسال و دریافت فایل در گوشی اندروید

انتشار: 3 فروردین 1397
ورژن: 5.2
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Share – File Transfer & Connect 5.2 – برنامه ارسال و دریافت فایل در گوشی اندروید

Share – File Transfer & Connect همانطور که از نامش پیداست یک اپلیکیشن عالی و بسیار کاربردی جهت انتقال و استراک بگذاری فایل ها مخصوص گوشی های اندرویدی می باشد. شما می توانید از طریق این برنامه همانند دیگر ابزارهای انتقال که عباتند از SHAREit و Zapya به راحتی و آسانی با سرعت بسیار بالا بین گوشی های اندروید به اشتراک بگذاری فایل های مختلف از جمله فیلم، عکس، موسیقی وبرنامه ها بپردازید و از آن لذت ببرید. سرعت این برنامه چندین برابر سرعت گوشی عادی در انتقال فایل ها از طریق بلوتوث می باشد که می توانید فایل های حجیم را در کمترین زمان انتقال بدید! بدون اینکه قطعی و کاهش سرعت یابد.

البته برنامه شر نیاز به اینترنت دارد که باید قبل از انتقال اطمینان حاصل کنید که هر دو دستگاه به یک شبکه WiFi متصل باشند و سپس برنامه را اجرا کنید و به انتقال فایل بپردازید. این برنامه قادر است در یک زمان انتقال چندگانه را فراهم کند که دیگر برنامه اشتراک گذاری شاید به ویژگی متصل نباشند. این برنامه دارای طراحی زیبا و جذابی است که از محیط ساده برای استفاده برخوردار می باشد که شما لازم نیستتی فرایندهای انتقال تنظیمات پیچیده و سخت انجام دهید. برنامه Share – File Transfer & Connect در مارکت گوگل نزدیک به 50 میلیون بار توسط کاربران از سراسر جهان دریافت شده است و از این توانسته امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را کسب کند!

ویژگی های برنامه Share – File Transfer & Connect

  • اتصال به WiFi برای اشتراک گذاری آنلاین و آسان فایل ها
  • پشتیبانی از به اشتراک گذاری فایل ها، عکس، ویدئو، برنامه ها نصب شده
  • پشتیبانی از اشتراک گذاری فایل های چندگانه در یک زمان
  • داشتن سرعت بسیار بالا نسبت به انتقال از طریق بلوتوث
  • پشتیبانی از دسترسی به فایل ها بعد از دریافت
  • طراحی زیبا ئ آسان برای استفاده بدون هیچ گزینه پیچیده

دانلود Share – File Transfer & Connect 5.2 – برنامه ارسال و دریافت فایل در گوشی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.