Send Anywhere File Transfer 9.4.18 انتقال سریع فایل در اندروید + نسخه ویندوز PC

انتشار: 20 خرداد 1398
ورژن: 9.3
اندروید: 4.0.3 به بالا
Send Anywhere File Transfer 9.4.18 انتقال سریع فایل در اندروید + نسخه ویندوز PC

Send Anywhere File Transfer نرم افزار عالی و امن جهت ارسال و انتقال فایل ها از طریق wifi برای دستگاه های اندروید می باشد. با استفاده از این برنامه مفید می توانید به راحتی آب خوردن با سرعت بی نظیر فایل های خود را که شامل فیلم، عکس، موزیک، برنامه و … می شوند بین گوشی و تبلت های اندرویدی در نزدیکی اطراف به اشتراک بگذارید، بدون نیاز به داده ها و اتصال به اینترنت. انتقال هر نوع فایل بدون تغییر در اصل، امکان ارسال فایل ها بدون استفاده از داده ها و اینترنت، رمزگذاری قوی فایل (256 بیتی)، ساده و استفاده آسان و … از برخی ویژگی های نرم افزار Send Anywhere File Transfer می باشد.

نرم افزار های زیادی در زمینه اشتراک گذاری فایل برای سیستم عامل اندروید وجود دارد از جمله Zapya زاپیا و SHAREit شریت که یکی از بهترین و پرطرفدارترین نرم افزارهای اشتراک گذاری به حساب می آیند؛ با این حال Send Send Anywhere File Transfer هم جزو نرم افزارهای عالی اشتراک گذاری است. در انتقال فایل های مهم و شخصی برای امنیت بیشتر می توانید از کد 6 رقمی استفاده نمایید. اگر دنبال یک نرم افزار آسان و ساده برای اشتراک گذاری فایل در اندروید می گردید، پس این نرم افزار عالی را از دست ندید!

ویژگی های نرم افزار Send Anywhere File Transfer :

– امکان استفاده از کد 6 رقمی در ارسال فایل های شخصی و مهم برای امنیت بیشتر

– کم حجم، ساده، آسان و بسیار سریع در انتقال فایل

– ارسال سریع فیلم، عکس، موزیک، برنامه و …

– قابلیت ارسال فایل بدون استفاده از داده ها و یا اینترنت

– انتقال هر نوع فایل بدون تغییر در اصل

– ارسال مستقیم به دستگاه های اطراف از طریق قابلیت جستجو

– و …

 

تصاویری از برنامه:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-4014 size-thumbnail” title=”Send Anywhere File Transfer” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Send-Anywhere_1.webp” alt=”Send Anywhere File Transfer” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-4012 size-thumbnail” title=”Send Anywhere File Transfer” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Send-Anywhere_3.webp” alt=”Send Anywhere File Transfer” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-4015 size-thumbnail” title=”Send Anywhere File Transfer” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Send-Anywhere_2.webp” alt=”Send Anywhere File Transfer” width=”150″ height=”150″ /> <wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-4011 size-thumbnail” title=”Send Anywhere File Transfer” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/Send-Anywhere_4.webp” alt=”Send Anywhere File Transfer” width=”150″ height=”150″ />

Send Anywhere File Transfer 9.4.18 انتقال سریع فایل در اندروید + نسخه ویندوز PC

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.