دانلود Reyhoon 1.18.4 – برنامه سفارش آنلاین غذای ریحون برای اندروید

انتشار: 26 مهر 1397
ورژن: 1.18.4
دانلود Reyhoon 1.18.4 – برنامه سفارش آنلاین غذای ریحون برای اندروید

Reyhoon ریحون یک اپلیکیشن ایرانی و کاربردی برای اندروید می باشد که توسعه یافته جهت سفارش آنلاین غذا است. کاربران اندروید می توانند از طریق نصب برنامه در گوشی خود به راحتی و آسانی می توانید از با چند کلیک غذاهای مورد نظر خود را در زمان سریع سفارش دهید، بدون اینکه کار اضافی انجام دهید. لاز به ذکر است که برنامه ریحون در حال حاضر مخصوص شهرهای تهران، کرج، مشهد و اصفهان می باشد که در کل از سامانه سفارش از 350 رستوران مختلف شهرهای نام برده شده، بهره مند است که به کاربران نیز این امکان را می دهد تا به انواعی مختلف و بسیاری از غذاها در زمینه های مختلف دسترسی داشته باشید و بتوانند به راحتی هر کدام را با قیمت مناسب و تعیین شده سفارش دهند.

سامانه Reyhoon این قابلیت را دارا می باشد تا رستوران نزدیک به مکان زندگی شما را پیشنهاد دهد که حتی قادر خواهید بود هر ساعت از روز را که خواستید غذا سفارش دهید. پشتیبانی ریحون ساعت بامداد را پشتیبانی می کند که عباتند از 12 شب تا 4 صبح که حتی در ماه های مختلف از جمله ماه مبارزک رمضان می تواند بسیار کاربری باشد. Reyhoon ریحون در یک برنامه جدید در زمینه سفارش آنلاین به حساب می آید، ولی در مدت کم پیشرفت عالی داشته است. اگر شما نیز به چنین نرم افزار جهت سفارش آنلاین غذا احتیاج دارید می توانید با فایل نصبی برنامه با با لینک مستقیم از ادامه مطلب دریافت نمایید!

ویژگی های برنامه Reyhoon :

– توانایی مکان یابی سریع و خودکار

– دارا بودن منوی عکس دار رستوران ها

– قابلیت پیشنهاد رستوران نسبت به مکان کاربران

– امکان سفارش غذا از 12 الی 4 شب با امکان پشتیبانی

– دارا محیط کاربری جذاب و آسان برای دسترسی به غذاها

– و …

دانلود Reyhoon 1.18.4 – برنامه سفارش آنلاین غذای ریحون برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.