دانلود Resid 2.0.1 – اپلیکیشن رسید پرداخت و دریافت پول برای موبایل اندروید

انتشار: 29 مرداد 1397
ورژن: 2.0.1
دانلود Resid 2.0.1 – اپلیکیشن رسید پرداخت و دریافت پول برای موبایل اندروید

Resid رسید اپلیکیشن فارسی و ایرانی جهت پرداخت و رسیدن به صورت حساب های مالی است که طراحی شده توسط برنانویسان ایرانی مخصوص استفاده در اندروید است. سیستم پرداخت رسید بسیار عالی است  و می تواند برنامه فوق العاده کاربردی برای کاربران ایرانی به حساب آید. شما می توانید با نصب آن در موبایل های اندروید خود به راحتی و آسانی بدون اینکه کارت به کارت انجام دهید ، پول را به دوستان خود ارسال کنید که اینکار تنها با شماره موبایل دوستانتان انجام می شود و نیازی به اطلاعات بانکی و خاصی ندارد. حتی نیازی نیست که دوستانتان رسید داشته باشند، چونکه به راحتی می توانند از طریق نصب برنامه رسید در گوشی خودشان پول را در آن مشاهده کنند و آن را با وارد کردن اطلاعات بانکی خود به حساب بانکی منتقل کنند.

اپلیکیشن رسید پرداخت را بسیار آسان نموده است ، به گونه ای که کاربران می توانند از آن در موارد مختلف استفاده کنند. در کاربران می توانند از آن در خرید و پرداخت پول کالا های تلگرامی، اینستاگرام و دیگر موارد شبکه های اجتماعی یا حتی در مراسم های مختلف از جمله هدیه تولد و … استفاده کنند. تا حد نیاز و بیش از عنوان معرفی ما برنامه Resid را معرفی کردیم. اگر شما نیز از کاربران هستید که پرداخت و دریافت پول در بازه زمانی کم می پردازید، بهتری است از آن استفاده کنید و تمام پرداخت های خود را از طریق آن انجام دهید تا راحتی را احساس کنید.

ویژگی های برنامه Resid :

– کم حجم با پرداخت آسان سریع

– نیاز به شماره موبایل فرد گیرنده پول برای پرداخت و ارسال پول

– رایگان برای انتقال پول بدون داشتن کارمزد

– سرعت پرداخت بالا در عرض چند ثانیه

– امنیت بالا با رمزنگاری قابل قبول

– مناسب برای هر نوع معامله و پرداخت پول

دانلود Resid 2.0.1 – اپلیکیشن رسید پرداخت و دریافت پول برای موبایل اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.