دانلود Prisma 3.1.3.375 – افکت گذاری زیبا و جذاب تصاویر با پریزما در اندروید

انتشار: 12 تیر 1398
ورژن: 3.1.3.375
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Prisma 3.1.3.375 – افکت گذاری زیبا و جذاب تصاویر با پریزما در اندروید

Prisma یک برنامه فوق العاده و بسیار محبوب می باشد که طرفداران بسیاری از سراسر جهان توانسته با قابلیت هایی که دارد به خود جذب کند. با نصب و استفاده از نرم افزار پریز به راحتی می توانید تصاویر و عکس های خود را با استفاده از سبک هنرمندان معروف: مانک، پیکاسو و همچنین به عنوان زیور آلات معروف جهان به آثار هنری و نقاسی تبدیل نمایید که به زبان دیگر می توان افکت گذاری نامید. ترکیبی منحصر به فرد از شبکه های عصبی و هوش مصنوعی که کمک می کند تا شما لحظات به یاد ماندنی را از تصاویر به صورت آثار هنری زیبا و عالی به جا بگذارید.

برنامه پریزما دارای فیلترها و افکت های هنر مدرن و بسیاری می باشد که با استفاده از آن ها می توانید عکس های خود را به طرح های مختلف تبدیل کنید! هم چنین می توانید بعد از ساخت آثار هنری و افکت گذاری یا ویرایش تصاویر ان ها را به صورت آسان و سریع در شبکه های مختلف به اشتراک بگذارید. نرم افزار Prisma آنلاین بوده و نیاز با اتصال اینترنت دارد که برای اجرا و کارکرد آن با شبکه اینترنت متصل باشید.

برخی از ویژگی های برنامه Prisma :

– کم حجم و پیشرفته

– سبک ها و طرح های

– امکان ذخیره سازی آثارهای تصاویر

– امکان با اشتراک گذاری آسان و سریع تصاویر خود

– تبدیل آسان تصاویر به آثار هنری و افکت گذاری زیبا برای آن ها

– افکت گذاری عالی و مختلف

– فیلترهای مدرن و زیبا

– و …

دانلود Prisma 3.1.3.375 – افکت گذاری زیبا و جذاب تصاویر با پریزما در اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.