دانلود FaceApp Pro 3.7.0.1 – نرم افزار تغییر چهره فیس اپ برای اندروید

انتشار: 11 شهریور 1398
ورژن: 3.7.0.1
اندروید: 5.0 به بالا
,
دانلود FaceApp Pro 3.7.0.1 – نرم افزار تغییر چهره فیس اپ برای اندروید

FaceApp فیس اپ یکی از محبوبترین و بهترین اپلیکیشن های تغییر چهره طراحی و توسعه یافته برای موبایل های اندروید است که طرفداران میلیونی از سراسر جهان دارد. شما می توانید در چند ثانیه با نصب و استفاده از برنامه فیس اپ چهره های خود را به عنوان فرد دیگر و شخصیت های مختلف از جمله بر اساس سنین و جنسیت و … مشاهده نمایید که شاید برای شما بسیار جالب باشد. جذابیت ، زیبایی، تفاوت و شباهت را در هر کدام از تغیر چهره های برنماه فیس اپ احساس کنید که بدون شک همانند دیگر کاربران برای شما نیز جذاب خواهد بود. همجینین برنامه FaceApp فیلترهای مختلفی برخوردار است که می توانید با آن ها خود را به نوعی بهبود دهید و جذابیت را باز هم افزایش دهید.

این اپلیکیشن از امکانات ساده و حرفه ای دیگری نیز برخوردار است که در کل طراحی شده با استفاده تکنولوژی هوش مصنوعی می باشد که باعث شده نتایج دقیق و قابل قبولی را ارائه دهید. یکی از دیگر ویژگی های برنامه FaceApp قابلیت اضافه کردن لبخند به عکس ها می باشد که به صورت دقیق و با شبی هسازی طبیعی انجام می دهد که در کل با لبخند طبیعی فرقی ندارد! 4.4 4از 5.0 با بیش از 10 میلیون بار دانلود به خود اختصاص دهد که نشان دهنده ای محبوبیت برنامه بین عموم کاربران اندرویدی جهت استفاده است!

برخی ویژگی های برنامه FaceApp

 • بهره ورذی از تکنولوژی قدرتمند هوش مصنوعی
 • تغییر چهره به صورت شبیه سازی طبیعی
 • اضافه کردن لبخند زیبا به چهره خود
 • جوانتر کردن یا پیر نمودن با تغییرات موارد مختلف در صورت
 • تبدیل شدن به شخصیت دلخواه با جذابیت بالا از طریق چهر خود
 • تغییر جنسیت مرد به زن یا زن به مرد به صورت عکس
 • داشتن بسیاری از فیلترهای مختلف سرد برای بهوبد چهره خود

دانلود FaceApp Pro 3.7.0.1 – نرم افزار تغییر چهره فیس اپ برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.