دانلود برنامه پی پاد برای اندروید – کیف پول همراه پاسارگاد

انتشار: 19 اسفند 1400
ورژن: 4.07.329
اندروید: 5.0 به بالا
,
دانلود برنامه پی پاد برای اندروید – کیف پول همراه پاسارگاد

پی پاد یکی از برنامه ها و اپلیکیشن های عالی در زمینه امور مالی بوده و از ویژگی های بسیاری برای فراهم سازی کیف پول همراه برخوردار است. در واقع شما با نصب این برنامه می توانید همیشه در موبایل خود کیف پول الکترونیکی داشته باشید و در صورت نیاز از داشتن پول همراه خود به صورت الکترونیکی اعتمینان حاصل نمایید. ا پرداخت آنلاین عوارض آزادراهی از طریق اپلیکیشن پی پاد می توانید بهره ببرید و در  آزادراه های مجهز به پرداخت الکترونیک عوارض به راحتی عبور کنید. برای اینکار لازم است پلاک و مشخصیات ماشین را وارد کنید تا در صورت سفر و مسافرت مشکلی پیش نیاد. از سایر قابلیتهای برنامه می توان اسکن کد QR و یک پرداخت غیر مستقیم، تنها با اسکن کردن کد پذیرنده و وارد نمودن مبلغ انتقال امنجام دهید. امکان انتقال پول به صورت کارت به کارت و به حساب دیگر وجود دارد و حتی امکان شارژ کارت شهروندی را شارژ نمایید!

برنامه پی پاد را می توانید به صورت لینک مستقیم، نسخه آخر از ادامه این پست به راحتی دانلود نمایید و با نصب کردن بر روی موبایل خود کیف پول همراه همیشه داشته باشید ، در موردهای مختلف از آنها بهره ببرید.

برنامه پی پاد و برخی ویژگی های آن

  • کم حجم با امکانات رایگان برای نصب و استفاده
  • پرداخت عوارض آزادراهی با صبت پلاک و مشخصات ماشین قبل از سفر
  • قابلیت انتقال پول به دیگر حساب ها و …
  • قادر به اسکن کردن بارکدها

دانلود برنامه پی پاد برای اندروید – کیف پول همراه پاسارگاد

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.