دانلود Parshub 3.37.4 – برنامه مارکت ایرانی پارس هاب برای موبایل اندروید

انتشار: 1 بهمن 1397
ورژن: 3.37.4
دانلود Parshub 3.37.4 – برنامه مارکت ایرانی پارس هاب برای موبایل اندروید

Parshub پارس هاب یکی از کامترین مارکت های ایرانی مخصوص استفاده و بهره وری برای سیستم عامل های اندروید می باشد. این مارکت پارسی به خاطر دارا بودن دیگر بخش های مربوط به کتاب، فیلم، نشریات، موسیقی و … مارکت کاملی را به وجود آورده و برای کاربرانی فراهم نموده است که علاوه به دستری به فایل های اندرویدی به دیگر فایل ها نیز دستری دارد. هزاران موارد از فایل های مختلف در زمینه های که نام برده شد وجود دارد که به صورت آرشیو شده هستند و دسترسی آسانی را در پارس هاب برای کاربران فراهم می کند. همچنین از این رو لاز مبه ذکر است که با نصب اپلیکیشن مارکت شما شاهد محیط ساده، جذاب و بدون هیچ پیچیدگی یا شلوغی خواهید بود که به کاربر امکان دانلود سریع و بهره وری سریع را خواهد داد.

یکی از ویژگی های عالی این مارکت ایرانی امکان زمانبندی دانلود می باشد که می توانید دانلودهای خود را در زمان های معین برای دریافت و بارگیری تنظیم کنید. آخرین و جدیدترین ورژن از برنامه Parshub را می توانید با لینک مستقیم از ادامه مطلب با یک کلیک ساده دریافت نمایید. دریافت و ثبت نام در پارس هاب رایگان می باشد.

ویژگی های برنامه Parshub پارس هاب :

– کم حجم با امکانات مختلف و آسان برای استفاده

– وجود بسیاری از برنامه و بازی های رایگان اندروید برای نصب

– آرشیو بندی کامل از بازی و برنامه یا حتی از دیگر مطالب

– داشتن بخشه ای مربوطه به کتاب ها، موسیقی، فیلم و …

– دسترسی به اطلاعات کامل و مورد نیاز در مورد بازی و برنامه ها

– و …

 

دیگر مارکت های ایرانی:

1. کافه بازار

2. مایکت

3. چاخونه

دانلود Parshub 3.37.4 – برنامه مارکت ایرانی پارس هاب برای موبایل اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.