دانلود Omlet Arcade – Stream, Meet, and Play 1.31.3 برنامه مخصوص گیمرهای اندروید

انتشار: 10 مرداد 1397
ورژن: 1.31.3
اندروید: 4.3 به بالا
دانلود Omlet Arcade – Stream, Meet, and Play 1.31.3 برنامه مخصوص گیمرهای اندروید

Omlet Arcade – Stream, Meet, and Play اپلیکیشن مخصوص بازیکنان و دوستداران بازی های اندروید می باشد که در بیانی دیگر می توان گفت مناسب برای استفاده گیمرها است که به کار کمک می کند به امکانات و قابلیت های غیر قابل دسترسی، دسترس داشته باشید. این برنامه ساده ترین راه برای یک گیمر جهت دست یابی به تمام بازی های مورد علاقه خود از جمله Minecraft، Clash Royale، Arena of Valor و دیگر موارد می باشد. شما می توانید با استفاده از این برنامه هر بازی را باز کنید و یک دکمه شناور بالا می آید، به شما اجازه میدهد جریان چت را بدون هیچگونه تنظیمات مخرب فراهم سازی نمایید. این برنامه با هدف رشد و پیشرفت گیمرها طراحی شده است.

Omlet Arcade امکانات و ویژگی های دیگری نیز دارد که می تواند از بین آن ها به عنوان نمونه فراهم سازی بازی چند نفره در بازی پرطرفدار Minecraft اشاره نمود که حتی قابلیت چت صوتی را می دهد. همچنین شما می توانید از طریق این برنامه بخشی از هیجان بازی را با دیگر کاربران که می توانند دوستان شما در شبکه های اجتماعی باشد به اشتراک بگذارید که جریان بازی به صورت مستقیم در فیس بوک، یوتیوب و Twitch تلفن همراه پخش خواهد شد. در هر حال اگر شما هم یک گیمر اندرویدی هستید؟ پیشنهاد می کنیم این برنامه را از دست ندید و همین الان آخرین ورژن برنامه را با لینک مستقیم دریافت کنید.

ویژگی های برنامه Omlet Arcade – Stream, Meet, and Play :

– به اشتراک گذاری در زمان واقعی در اجرای زنده بازی در فیسبوک، یوتیوب و …

– فراهم سازی قابلیت چت صوتی برای گفتگو در بازی با دوستان خود

– امکان بازی کردن چند نفره در بازی Minecraft

– دارا بودن بسیاری از ابزار و گزینه ها برای سفارشی نمودن بازی

– ایجاد گروهی به عنوان باشگاه برای عضویت

دانلود Omlet Arcade – Stream, Meet, and Play 1.31.3 برنامه مخصوص گیمرهای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.