دانلود NoxCleaner – Phone Cleaner, Booster, Optimizer 1.3.5 – تمیز کننده اندروید

انتشار: 23 شهریور 1397
ورژن: 1.3.7
اندروید: 4.4 به بالا
,
دانلود NoxCleaner – Phone Cleaner, Booster, Optimizer 1.3.5 – تمیز کننده اندروید

NoxCleaner – Phone Cleaner, Booster, Optimizer همانطور که از نامش پیداست یک برنامه تمیز کننده، بهینه ساز، افزایش دهنده سرعت در موبایل های اندرویدی می باشد که منتشر یافته به صورت رایگان در مارکت گوگل پلی است. در کل و خلاصه شما می توانید با استفاده از این برنامه، نرم افزاری آسان و سریع برای پاک سازی و افزایش سرعت گوشی برای دستگاه اندرویدی را شاهد باشید که علاوه بر قابلیت هایی که دارد، امکانات بسیاری را شاهد باشید. این برنامه یک توانایی و راه حل آسان برای پاک کردن فایل های ناخواسته و حافظه های ذخیره شده برای آزاد سازی فضای ذخیره سازی و ایجاد گوشی سریع تر است که در این زمینه عالی بوده و نتیجه قابل قبول را برای هر گوشی ارائه می دهد

با قابلیت مدیریت قدرتمند عکس NoxCleaner می تواند به شما در مرتب سازی عکس ها کمک کند ، آن هم با یک ضربه ساده. همچنین برنامه از تکنولوژی بهره می برد که به شما امکان فشرده سازی عکس ها را می دهد که باعث فشرده شدن حجم و در نتیجه کاهش فضا می شود. اپلیکیشن NoxCleaner علاوه بر بهینه سازی کلی گوشی، به مدیریت آن از لحاظ های مختلف جهت بهینه و سریعتر نگهداشتن موبایل هوشمند می پردازد که می توانید از دیگر امکانات های برنامه بهره ببرید. امتیاز عالی 4.8 از 5.0 با بیش از یک میلیون بار دانلود امتیاز است که برنامه در پلی استوری گوگل کسب نمود است.

ویژگی های برنامه NoxCleaner – Phone Cleaner, Booster, Optimizer :

– دارا بودن عملکرد بسیار بالا برای حذف و تمیز کردن

– حذف هوشمندانه فایل های بیهوده و …

– سازماندهی سریع عکس های خود را با حرکات آسان

– کاهش تصاویر بیش از اندازه بدون افت کیفیت

– افزایش دادن سرعت گوشی از طریق تمیز کردن با یک کلیک

– تمرکز بر تمیز کردن با رابط کاربری آسان

– مدیریت برنامه های اندروید

– آزاد سازی بسیاری از فضای با حذف و تمیز کردن موبایل

دانلود NoxCleaner – Phone Cleaner, Booster, Optimizer 1.3.5 – تمیز کننده اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.