Night Owl – Screen Dimmer 2.18 – کاهش نور صفحه نمایش گوشی اندروید

انتشار: 23 فروردین 1396
ورژن: 2.18
اندروید: 4.1 به بالا
Night Owl – Screen Dimmer 2.18 – کاهش نور صفحه نمایش گوشی اندروید

امروزه بسیاری از کاربران مدت بسیاری را با مشغول شدن به گوشی های هوشمند اندرویدی خود سپری می کنند که این کار باعث بیماری های مختلفی می شود. مهمترین زیان این کار ضعیف شدن چشم می باشد که اکثر کاربرانی که مودت بیساری پشت گوشی خای خود می گذارند پیش می آید! Night Owl – Screen Dimmer یک نرم افزار مفید و کاربردی برای تنظیم نور صفحه نمایش گوشی می باشد که کاربران با استفاده از نرم افزار می تواندد به راحتی نور صفحه گوشی را در نرمال قرار دهند که در بعضی از مواقع و مظالعه در گوشی نور بچشم آسیبی نرساند! البته تنظیم صفحه نور گوشی را میتوان از طریق تنظیمات گوشی نیز انجام داد، ولی امکانات این برنامه حرفه لی بوده و به صورت پیرفته طراحی شده که نور صفحه نمایش را به طور خاضی کاهش می دهد.

لازم به ذکر می باشد که نور گوشی تاثیر مستقیمی بر روی باتزری دارد که افزایش نور باعث خستگی چشم و زود تمام شدن باتری می شود. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که هنگام استفاده طولانی از گوشی، چشمتان خسته می شود که باعث خستگی درکارهای دیگر روزانه خود بوده؛ پیشنهاد ویژه برای شما داریم که این برنامه میتواند راحل عالی و فوق العاده برای شما باید از ذستش ندید!

برخی از ویژگی های Night Owl – Screen Dimmer

  • کم حجم و پیشرفته
  • فیلتر به صورت نور آبی
  • فیلتر رنگ و جوی پیشرفته
  • حرفه ای و آسان برای استفاده
  • قابلیت نمایش کاهنده نور پشت
  • خودکار شروع و متوقف کردن تایمر

Night Owl – Screen Dimmer 2.18 – کاهش نور صفحه نمایش گوشی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.