دانلود اپلیکیشن خبر فوری برای گوشی های اندروید – نسخه جدید و آخر 1.3.3

انتشار: 4 آذر 1397
ورژن: 1.3.3
,
دانلود اپلیکیشن خبر فوری برای گوشی های اندروید – نسخه جدید و آخر 1.3.3

خبر فوری اپلیکیشن فارسی در زمینه خبری و نشریات می باشد که مخصوص استفاده در سیستم عامل پرطرفدار اندروید است. همانطور که از نام برنامه پیداست به شما دسترسی به جدیدترین اخبار فوری را فراهم می کند. این برنامه علاوه بر دسترسی اخبار کشوری ، اخبار جهانی و لحظه به لحظه اتفاقات مهم را نیز می دهد که از تمام زمینه های اخباری د ر هر مورد پیشتانی می کند و اخبار کامل را به تصاویر و مشخصات بیشتر ارائه می دهد. محیط برنامه به طوری طراحی شده است که دسترسی آسانی را به همراه اخبار دسته بندی شده برای کاربران فراهم می کند تا کاربران راحتی و سادگی از اخبار در زمینه مورد علاقه خود به صورت تفکیک دسترسی داشته باشند. آخرین ورژن برنامه کاربردی خبر فوری با لینک مستقیم در ادامه مطلب برای دانلود آسان قرار گرفته است.

ویژگی های برنامه :

– کم حجم و محط کاربر سپند برای استفاده

– در بر گیرنده تمام زمینه های اخباری

– دسترسی آسان به دسته بندهای اخبار

– جدیدترین و آخرین اخبار لحظه به لحظه از ایران و جهان

– و …

دانلود اپلیکیشن خبر فوری برای گوشی های اندروید – نسخه جدید و آخر 1.3.3

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.