دانلود NetGuard – no-root firewall 2.198 – فایروال بدون نیاز به روت گوشی اندروید

انتشار: 3 خرداد 1397
ورژن: 2.198
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود NetGuard – no-root firewall 2.198 – فایروال بدون نیاز به روت گوشی اندروید

حتما برای شما نیز پیش آمده است که خیلی زود بدون استفاده زیاد، حجم اینترنت تان تمام شود! دلایلی بسیاری وجود دارد که باعث می شود حجم داده های اینترنت در مدت کم کاهش بسیاری یابد که بیشترین دلایلش مربوط به گوشی های هوشمند اندروید است که در آن آپدیت و بروزرسانی مدام برنامه ها به صورت خودکار، تنظیمات اشتباه گوشی و برنامه و بسیاری دیگر که باعث می شود تا داده های اینترنت به سرعت تما شوند. راه حل های بسیاری جهت جلوگیری از به هدر رفتن حجم اینترنت وجود دارد که یکی از آن ها استفاده کردن از نرم افزارهای Firewall (فایروال) در اندروید است. NetGuard – no-root firewall روش ساده و پیشرفته جهت جلوگیری از دسترسی به اینترنت برای گوشی های اندروید می باشد که هممانطور از نامش پیداست نیازی به روت گوشی ندارد!

این برنامه عالی به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و آدرس های را که می خواهید از دسترسی به اینترنت جلوگیری شود به صورت جداگانه دسترسی به Wi-Fi و یا اتصال به داده های تلفن همراه را برای ان ها مسدود کنیدف بدون هیچ مشکلی! البته باید در نظر داشته باشید که مسدود کردن دسترسی به اینترنت می تواند کمک کند تا مصرف داده های خود را کاهش دهید، باتری خود را ذخیره کنید و از حریم خصوصی خود حفاظت کنید که بسیار مفید هستند.


برخی از امکانات و ویژگی های برنامه NetGuard – no-root firewall :

– ساده و آسان برای استفاده

– بدون نیاز به روت کردن گوشی

– بدون ردیابی یا تجزیه و تحلیل

– پشتیبانی IPv4 / IPv6 TCP / UDP

– شتیبانی از دستگاه چندگانه کاربران

– مسدود کردن اختیاری رومینگ در گوشی

– قادر به مسدود کردن برنامه های کاربردی سیستم

– مطلع کردن از برنامه های مصرف کننده اینترنت

– طراحی شده ماده با تم نور و تاریک

دانلود NetGuard – no-root firewall 2.198 – فایروال بدون نیاز به روت گوشی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.