دانلود Mankan 4.9.0 – برنامه مانکن اندروید – کالری شمار و تناسب اندام

انتشار: 12 بهمن 1397
ورژن: 4.9.0
دانلود Mankan 4.9.0 – برنامه مانکن اندروید – کالری شمار و تناسب اندام

مانکن اپلیکیشن فارسی می باشد که طراحی و عرضه شده از سوی سایت ایرانی آی مایکن برای سیستم عامل محبوب اندروید است که همانطور از نامش پیداست به شما کمک می کند تا تغذیه درستی داشته باشید و به اندام متناسب خود برسید. از برخی بخش ها و امکانات این برنامه و امکانات مانکن می تواند به کالری شمار، گام شمار، چالش، آنالیز وزن، بشقاب سلامتی، تمرینات ورزشی و … اشاره نمود که مهمترین بخش ها کالری شما می باشد که دارای امکانات بیشتر نیز است. کالری شمار یکی از بهترین روش ها در رسیدن به تناسب اندام مناسب می باشد که مصرفی و سوخت و ساز بدن شما را محاسبه می کند که می توانید از طرق آن کالری خود را مدیریت کنید و از نتیجه ان لذت ببرید.

علاوه بر کالری شمار شما می توانید از بخش های دیگر برنامه از جمله یادآوری و تمرینات ورزشی به اندام دلخواه خود برسید و از طرق محاسبه گر مانکن برای اطلاع از توده بدنی خود استفاد کنید که یک ابزار کاربردی عالی است. اگر شما همجزو کسانی هستید که دارای اضافه وزن می باشید و از این مورد بسیار رنج می برید؟ پس حتما از برنامه مانکن استفاده کنید تا وزن ایده آل دلخواه خود برسید!

برخی از امکانات و ویژگی های برنامه Mankan

 • محیط کاربری زیبا و عالی
 • وجود پخش های مختلف به همراه امکانات بسیار
 • بخش تمرینات ورزشی برای انجام روزنه ورزش های لامتی و کاهش وزن
 • کم حجم با اطلاعات بسیار مفید وکاربردی در راستای رسیدن به اندام متناسب
 • کالری شمار با مدیریت کالری روزانه از سوخت و سازهای بدن
 • گام شما برای شمارش گام های پیاده روی
 • قادر به محاسبه شاخص توده بدنی

دانلود Mankan 4.9.0 – برنامه مانکن اندروید – کالری شمار و تناسب اندام

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.