دانلود Karta GPS – Offline Navigation 2.10.06 – برنامه نقشه آفلاین برای اندروید

انتشار: 10 مرداد 1397
ورژن: 2.10.06
اندروید: 5.0 به بالا
دانلود Karta GPS – Offline Navigation 2.10.06 – برنامه نقشه آفلاین برای اندروید

Karta GPS – Offline Navigation اپلیکیشن ردیابی، نقشه و در یک جمله برنامه جی پی اس عالی برای موبایل و گوشی های سیستم عامل اندرویدی می باشد که کامل، آفلاین و سریع است. نقشه های غنی، رایگان، آفلاین، با محتوای دقیق از هر لحاظ می باشد که به شما امکان می دهد مکان های جدید را کشف و با دستورالعمل های پیشرفته پیدا کنید. شما به راحتی می توانید با استفاده از این برنامه ترافیک شهری را به خوبی بدون هیچ مشکلی پشت سربگذارید که می توانید برای اینکار از خدمات ترافیکی بهره ببرید. همچنین این نقشه آفلاین و پرامکانات قابلیت هشدار دادن در موقع نزدیک شدن به دوربین های امنیتی است که به شما کمک می کند تا اینکه به دوربین ها نزدیک شوید، سرعت رانندگی با ماشین را کاهش دهید.

با استفاده از برنامه Karta GPS – Offline Navigation هیچ هزینه ای لازم نیست، بدون نیاز به اتصال به اینترنت به صورت آفلاین شما می توانید کار خود را در بسیاری از مواقع راه به اندازید. تنها باید باید در نظر داشته باشید که قبل از هز اقدامی باید ، بعد از نصب ، نقشه های مورد نظر خود را دانلود کنید تا به مشکلی برنخورید که دانلود همه نقشه ها نیز رایگان بوده و از حجم بسیار بالایی برخوردار نیستند. برنامه Karta GPS در پلی استوری گوگل توانسته با جذب کاربران به خود به امتیاز عالی 4.5 از 5.0 دست پیدا کند و به دانلود بیش از یک میلیونی توسط کاربران برسد!

ویژگی های برنامه Karta GPS – Offline Navigation :

– کارکرد آفلاین با عدم پرداخت هزینه برای اینترنت

– پشت سر گذاشتن ترافیک با کسف مسیرهای مختلف

– هشدار دادن به هنگام رسیدن  و نزدیک شدن به دوربین ها

– قادر به پیشنهاد دادن بسیاری از مکان ها در نزدیک شدن به مکان

– نقشه های غنی شده و پر محتوا با دانلود آسان

– تغییر مسیر خودکار به عنوان شرایط ترافیک در جاده ها

– توانایی جستجو به روش های مختلف صوتی و متنی

دانلود Karta GPS – Offline Navigation 2.10.06 – برنامه نقشه آفلاین برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.