دانلود Home Workout for Men – Bodybuilding 1.0.8 – بدنسازی مردان در خانه اندروید

انتشار: 11 مرداد 1397
ورژن: 1.0.8
اندروید: 4.0 به بالا
دانلود Home Workout for Men – Bodybuilding 1.0.8 – بدنسازی مردان در خانه اندروید

Home Workout for Men – Bodybuilding یکی دیگر از اپلیکیشن های مفید و کاربردی در زمینه پرورش اندام و بدنسازی برای اندروید است که طراحی شده توسط گروه برنامه نویسی Simple Design Ltd. می باشد و قبل از این نیز برنامه های مختلفی از این گروه برنامه نویسی در وبسایت قرار داده ایم. این برنامه همانند دیگر اپلیکیشن ها نیز ، امکانات و ویژگی های بسیاری دارد که اطلاعاتی دقیق و حرکات درست و صحیح را برای کاربران ارائه می دهد تا به تناسب اندام مورد نیاز و دلخواه خود برسند. شما نیز به عنوان یک کاربر که اضافه وزن دارید؟ یا می توانید لاغری را به یک تناسب اندام عالی و پر عضله تبدیل کنید؟ پس حتما چنین برنامه های با ویژگی های بسیار می تواند به شما برای رسیدن به تناسب اندام کمک کند.

هیچ وسیله ای مورد نیاز نیست، شما به راحتی در هر جا از جمله خانه می توانید به ورزش و انجام تمرینات بدن سازی بپردازید. تمام تمریانت طراحی شده توسط کارشناسان می باشد و به صورت اصولی به شما پیشنهاد خواهد شد که در هر هفته سه بار ورزش خواهید کرد و رفته رفته شدت تمرینات بالا خواهد رفت تا نتیجه متناسب خود را بگیرید. تمرینات شامل تمام عضله های بدن از جمله بازو، سینه، سرشانه و پا می باشد. برنامه Home Workout for Men – Bodybuilding به طوری طراحی شده است که برای هر یک از تمرینات یک ویدیو و راهنمای کاملا قرار گرفته است تا هر حرکت را به صورت دقیق و درست انجام دهید تا نتیجه بهتر و سریعتری بگیرید.

ویژگی های برنامه Home Workout for Men – Bodybuilding :

– 21 سطح تمرین برای بدن سازی

– آموزش مدار برای بهبود قدرت عضلانی

– تمریناتی برای مناسب از دست دادن ورزن

– یادآوری تمرین خود همراه با قابلیت سفارشی

– سفارشی کردن تمرین ها برای خود

– قابلیت و توانایی ضبط کردن از پیشرفت

– دنبال کردن نتیجه وزن خود از طریق نمودار

– راهنمای انیمیشن و فیلم، دستورالعمل های دقیق

دانلود Home Workout for Men – Bodybuilding 1.0.8 – بدنسازی مردان در خانه اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.