دانلود HD Widgets 4.3.2 – مجموعه ویجت های زیبا و جذاب برای اندروید

انتشار: 7 اسفند 1395
ورژن: 4.3.2
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود HD Widgets 4.3.2 – مجموعه ویجت های زیبا و جذاب برای اندروید

آیا شما هم از ویجت ها در گوشی اندرویدی خود استفاده می کنید؟ اگر جواب شما بله باشد، پیشنهاد می کنیم از نرم افزار مفید و کاربردی  HD Widgets استفاه نمایید. HD Widgets نرم افزار عالی که مجموعه ویجت های بسیار زیبا و جذاب را در اختیار شما قرار می دهد. برای به کار گیری ویجت ها کافی است ویجت دلخواه را با کشیدن به صفحه اصلی گوشی اضافه کنید و حتی می توانید ویجت را نیز سفارشی سازی کنید با انتخاب کردن رنگ، آیکون، ساعت، طرح بندی، پس زمینه و … که این یکی از ویژگی های مهم نرم افزار به حساب می آید.

این نرم افزار دارای بیش از 100 ویجت است که شامل ابزارهایی مانند: ساعت، تاریخ، سوئیچ ها، پیش بینی وضعیت آب و هوا و … می باشد که از آن ها استفاده و بهره ببرید.می توایند نسخه جدید برنامه HD Widgets را همین الان از سایت میلاد دانلود دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های نرم افزار HD Widgets

  • شامل بیش از 100 ویجت رایگان
  • دارا بودن ویجت پیشزفته وضعیت آب و هوای
  • دارای ویجت برای صفحه نمایش قفل گوشی
  • امکان سفارش سازی ویجت ها با انتخاب کردن رنگ، آیکون، ساعت، طرح بندی، پس زمینه و بیشتر …

دانلود HD Widgets 4.3.2 – مجموعه ویجت های زیبا و جذاب برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.