دانلود Google Play Store 19.0.12 – برنامه رسمی گوگل پلی استوری برای اندروید

انتشار: 10 اسفند 1398
ورژن: 19.0.12
دانلود Google Play Store 19.0.12 – برنامه رسمی گوگل پلی استوری برای اندروید

Google Play Store بزرگترین فروشگاه و مارکت اپ های اندرویدی در سراسر جهان می باشد که میلیون بازی و برنامه اندرویدی در آن قرار دارند. با نصب اپلیکیشن گوگل پلی در گوشی اندروید خود می توانید به همه اپ های ان دسترسی داشته باشید و تمام برنامه و بازی های رایگان را به صورت مستقیم و کاملا آسان دریافت نمایید و از بازی کردن و استفاده از اپ ها لذت ببرید. این مارکت عالی و محبوب دارای برنامه های پولی نیز است که باید از طریق پرداخت پول آن ها را خرید کنید و بعد نصب شود. همچنی در برنامه شاهد دسته بندی و آرشیو کامل از بازی و برنامه خواهید بود که می توانید سبک بازی خود را انتخاب نمایید و دسترسی سریع به بازی های اندروید و دلخواه خود داشته باشید.

برنامه گوگل پلی تنظیمات عالی را از لحاظ مختلف قرار می دهد و به نوعی قابلیت های هوشمندانه ای را دارا است که با ویژگی هایش توانسته به عنوان بهترین مارکت اندرویدی دست یابد! لاز به ذکر است که همانطرو از نام Google Play Store پیداست است؛ طراحی و ساخته شده توسط کمپانی قدرتمند و نام آشنای گوگل می باشد! هم اکنون می توانید آخرین و جدیدترین نسخه این برنامه را با لینک مستقیم از ادامه مطلب دریافت نمایید و با نصب آن در گوشی خود به انوبی بی پایان به بازی های دسترسی داشته باشید.

ویژگی های برنامه Google Play Store

  • رایگان برای استفاده و بهره وری از تمام امکانات
  • امکان دانلود مستقیم بازی و برنامه
  • دارای هزاران بازی و برنامه بی پایان اندروید
  • دسته بندی های کام  در تمام زمینه ها
  • با دسترسی های آسان به بازی و برنامه ها مد نظر

دانلود Google Play Store 19.0.12 – برنامه رسمی گوگل پلی استوری برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.