دانلود Google Play Services 11.9.76 – گوگل پلی سرویس اندروید – خدمات گوگل پلی!

انتشار: 29 بهمن 1396
ورژن: 11.9.76
دانلود Google Play Services 11.9.76 – گوگل پلی سرویس اندروید – خدمات گوگل پلی!

Google Play services نرم افزاری رایگان و کاربردی جهت فراهم سازی خدمات گوگل در گوشی های هوشمند اندروید می باشد. شما می توانید با نصب و استفاده از برنامه به راحتی برنامه ها را از طریق گوگل پلی آپدیت کنید و یا تنظیمات بسیاری را روی آن ها اعمال نمایید که بستگی به خود شما و نیاز هایتان دارد. تأیید اعتبار سرویس های Google، همگام سازی شده مخاطبین، دسترسی به تمامی تنظیمات حریم خصوصی کاربر، فراهم کردن خدمات مبتنی بر مکان های پایین تر و … از قابلیت های این برنامه می باشد. همچنین برنامه تجربه شما را افزایش می دهد که این جستجوهای آنلاین را سریع تر می کند، نقشه های همهجانبه ای را فراهم می کند و تجربه های بازی را بهبود می بخشد. اپلیکیشن Google Play Services همانطور که از نامش پیداست توسط کمپانی گوگل طراحی و توسعه یافته است که برای هر گوشی اندروید یه جورایی الزامی می باشد که برناه خدمات گوگل را داشته باشید.

دانلود Google Play Services 11.9.76 – گوگل پلی سرویس اندروید – خدمات گوگل پلی!

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.