دانلود Google Play Games 2019.05.10327 – برنامه بازی های گوگل پلی در گوشی اندروید

انتشار: 10 دی 1396
ورژن: 2019.05.10327
اندروید: 4.0 به بالا
نیاز به اینترنت: دارد
دانلود Google Play Games 2019.05.10327 – برنامه بازی های گوگل پلی در گوشی اندروید

Google Play Games یکی از برنامه های محبوب اندروید از سوی کمپانی گوگل پلی می باشد که امکان دانلود و استفاده از بازی های گوگل پلی را به صورت آسان برای برای گوشی های اندروید فراهم کرده است. گوگل پلی گیمز یکی از برنامه های ضروری برای هر گوشی اندروید میباشد که کمتر کسی دیده می شود آن را در گوشی نداشته باشد. البته هدف از این برنامه دانلود آسان بازی ها نیست بلکه مدیریت آن ها است که امکانات بسیاری را در کنار آن برای کاربران فراهم می سازد. شما می توانید از طریق این برنامه به بازی های دانلود کرده دسترسی داشته باشید و مشخصات کامل را در باره آن ها دریافت نمایید و حتی اگر از بازی خوشتون آمد آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. همچنی می توانید رویدادهای مربوط به بازی را دنبال نمایید و از جدیدترین آن ها با خبر شوید!

برنامه Google Play Games تا به حال مورد استقبال کاربران بسیاری از سراسر جهان شده است که در هر گوشی اندرویدی می توانید آن ر مشاهده کنید. لازم به ذکر است که این برنامه در مارکت گوگل پلی بیش از 1,000,000,000 بار دانلود شده است که این آمار بسیار خیره کننده و قابل توجه است که خود را بهترین و پرطرفدارترین برنامه اندروید در مارکت بزرگ گوگل پلی کرده است!

ویژگی های برنامه Google Play Games

  • دریافت مشخصات بازی از جمله شناسه شخصی خود و …
  • مشاهده کامل دستاوردها و مدیران: چالش های کامل، کسب جوایز، و پیگیری برناه و بای ها و …
  • امکان ضبط گیم پلی بازی و اشتراک گذاری آن با دوستان خود
  • دریافت و بروزرسانی آسان و رسعی بازی های اندرویدی خود

دانلود Google Play Games 2019.05.10327 – برنامه بازی های گوگل پلی در گوشی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.