دانلود Google Allo 19.0.025_RC09 – برنامه پیام رسان گوگل الو اندروید

انتشار: 3 مهر 1396
ورژن: 19.0.025_RC09
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Google Allo 19.0.025_RC09 – برنامه پیام رسان گوگل الو اندروید

Google Allo پیام رسان عالی با امکانات و قابلیت های بسیار برای گوشی های اندروید می باشد که توسط کمپانی مشهور و قدرتمند Google (گوگل) طراحی و عرضه شده است که دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد. یکی از ویژگی هایی بی نظیر برنامه داشتن قابلیت پاش هوشمندانه می باشد در آن نیازی به تایپ کردن نیست و به صورت هوشمندانه پاسخی نسبت به کلمه مورد نظر ارسال می شود. همچنین برنامه دارای برچسب های بسیاری می باشد که همه آن ها برای استفاده بسیار مناسب و کامل می باشد. و در نظر داشته باشید که تابلوها در Google Allo توسط هنرمندان و استودیوهای مستقل از سراسر جهان طراحی شده است.

گوگل آلو می تواند یک دستیار عالی گوگل در گوشی برای شما باشد که می تواند به شما کمک کند تا سریعتر بتوانید رستوران های موجود در نزدیکی ار پیدا کنید، به اشتراک گذاری فیلم ها برای تماشا بپردازید، دریافت پاسخ درست در مکالمه خود را با دوستان داشته باشید و … که بسیار کاربردی و مفید می باشد. همچنین می توانید گوگل را به مکالمه خود اضافه کنید و یک دستیار چت داشته باشید. قابلیت حالت ناشناس نیز وجود درد که این امکان را می دهد تا پیام های ارسالی با رمزنگاری کامل را به پایان برسانید. Google Allo در مارکت اندرویدی تا به حال توسط کاربران اندروید نزدیک به 50 میلیون بار دانلود شده است که این نشان دهنده ای محبوبیت آن بین کاربران  می باشد.

برخی از ویژگی های برنامه Google Allo

  • دارای توانایی پاسخ هوشمندانه بدون تایپ کردن یک کلمه
  • حالت ناشناس حهت به پایان رساندن پیام های ارسالی با رمزنگاری کامل
  • بسیاری از تابلو چسب های (برچسب ها) مناسب و کامل برای استفاده
  • امکان تغییر اندازه متن و … به صورت سریع و آسان با کشیدن
  • دستیار گوگل برای کمک به شما در بسیاری از کارها

دانلود Google Allo 19.0.025_RC09 – برنامه پیام رسان گوگل الو اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.