دانلود FrostWire 2.0.1 – اشتراک گذاری آسان فایل ها در گوشی اندروید

انتشار: 7 بهمن 1396
ورژن: 2.0.1
دانلود FrostWire 2.0.1 – اشتراک گذاری آسان فایل ها در گوشی اندروید

FrostWire برنامه ی کاربردی و کم حجم جهت به اشتراک گذاری امن فایل ها و حتی دانلود فایل های دیگر اشتراک گذاشته می باشد که برای سیستم عامل های مختلفی عرضه شده است که در این مطلب نسخه موبایل آن را مخصوص گوشی های اندروید قرار داده ایم. شما می توانید با نصب و استفاده برنامه به آسانی فایل های دلخواه خود را به اشتراک بگذارید و فایل های دیگر را به صورت کاملا مستقیم از شبکه بیت تورنت دریافت نمایید. همچنین برنامه این امکان را به شما می دهد تا انواع فایل ها در فرمت های مختلف از جمله: اسناد، فیلم، موسیقی و غیره را به اشتراک بگذارید، آن هم بدون هیچ مشکلی.  برنامه FrostWire بخاطر داشتن سرعت بسیار بالا در دانلود و استراک گذاری فایل ها توانسته کاربران بسیاری از سراسر جهان جذب خود کند.

ویژگی های برنامه FrostWire

  • کم حجم نسبت به دیگر نرم افزارهای اشتراک گذاری فایل
  • سرعت بسیار بالا در موقع اتصال از طریق شبکه FTP
  • اشتراک گذاری آسان و راحت فایل های مختلف بدون محدویتی حجمی و …
  • دانلود فایل های مورد در تورنت به طور مستقیم با سرعت بالا

دانلود FrostWire 2.0.1 – اشتراک گذاری آسان فایل ها در گوشی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.