دانلود Fitbit 2.77 – برنامه تغذیه و سلامتی فیت بیت برای اندروید

انتشار: 7 شهریور 1397
ورژن: 2.77
اندروید: بستگی به گوشی دارد
,
دانلود Fitbit 2.77 – برنامه تغذیه و سلامتی فیت بیت برای اندروید

Fitbit یکی از برنامه های پرطرفدار و نسبتا محبوب در مارکت گوگل پلی برای موبایل های است که طراحی شده با فعالیت بر روی مقیاس های هوشمند می باشد. این برنامه به کاربر کمک می کند تا بتوانید از طریق مقیاس های تعریف شده وزن خود مدیریت کند که تاثیر کاملا مثتقیمی بر روی سلامتی بدن دارد. شما می توانید پیگیری اهداف روزانه خود و پیشرفت در طول زمان برای اقدامات را پیگیری کنید تا به نتیجه لازم دست یابید. فیت بیت از جی پی اس GPS جهت برای ردیابی راند، پیاده روی و پیاده روی به خوبی پشتیبانی می کند. همچنین شما شاهد یک سیستم چالش روزانه و هفتگی خواهید بود که می توانید با پیشرفت خود دوستان را به چالش بکشید.

لازم به ذکر است که اپلیکیشن Fitbit مناسب برای دستگاه های هوشمند با پیشتیبانی های ساعت هوشمند می باشد که تا بهتر و راحت تر روی خود کنترل داشته باشید. امتیاز 3.9 از 5.0 با بیش از 100 میلیون بار دانلود توسط کاربران اندرویدی از سراسر جهان، پخشی از آمار برنامه فیت بیت می باشد که مارکت گوگل پلی کسب شده است.

ویژگی های برنامه Fitbit :

– پشتیبانی از دستگاه بی سیم ساعت های هوشمند

– پیگیری اهداف روزانه خود و پیشرفت در طول زمان برای اقدامات

– استفاده از GPS برای ردیابی راند، پیاده روی و …

– فعالیت های ورزشی مختلف از جمله یوگا

– مدیریت سلامتی از لحاظ غذا برای کنترل وزن

– رقابت با دوستان با چالش های روزانه یا هفتگی و مقایسه آمار

– و …

دانلود Fitbit 2.77 – برنامه تغذیه و سلامتی فیت بیت برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.