دانلود Dropbox 140.1.2 – برنامه دراپ باکس برای گوشی اندروید

انتشار: 7 اردیبهشت 1398
ورژن: 140.1.2
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Dropbox 140.1.2 – برنامه دراپ باکس برای گوشی اندروید

Dropbox فضای ذخیره سازی اینترنتی انواع فایل های از جمله عکس و اسناد می باشد که کاربران می توانند با استفاده از این فضای ذخیره سازی از ویژگی های و امکانات بسیار برخوردار باشند. برنامه سیستم عامل اندروید سرویس دراپ باکس یکی از بهترین اپلیکیشن های پراستفاده شده توسط کاربران گوشی اندروید جهت ذخیره سازی فایل های خود می باشد که در مارکت گوگل پلی نیز توانسته آمار خیره کننده را کسب کند. این برنامه به شما این امکان را می دهد از طریق ناحیه کاربری خود فایل های مختلف از جمله عکس ها و اسناد ها در فضای ذخیره سازی برنامه آپلود کنید و لینک آن ها را بین دوستان خود به اشتراک بگذارید یا حتی می توانید روی آن ها به صورت آنلاین تغییراتی را انجام دهید.

هدف از استفاده برنامه Dropbox همگام سازی پرونده های ذخیره شده روی چند کامیپوتر یا بین چند کاربر است که در این زمینه برای کاربران بسیار مفید بوده و مورد اعتماد آن ها در سراسر جهان قرار گرفته. برنامه دراپ باکس در مارکت گوگل پلی مورد تایید کاربران قرار گرفته و بیش از 500 میلیون بار دانلود شده و توانسته امتیاز 4.4 از 5.0 را کسب کند و خود را به یکی از بهترین های سرویس فضای ذخیره سازی فایل های پرونده ای تبدیل کند!

ویژگی های برنامه Dropbox :

– محیط کاربری آسان و جذاب برای استفاده

– امکان مشاهده کردن و انجام تغییرات در فایل اسناد PDF

– قادر همگام سازی، تبدیل ورد، اکسل و پاورپوینت به یکدیگر

– امکان به اشتراک گذاری فایل ها بین دوستان خود

– امکان استفاده کردن و انجمام تغییرات به صورت آفلاین

– در اختیار قرار دادن فضای رایگان برای کاربران

– در اختیار قرار دادن بازخوردها

دانلود Dropbox 140.1.2 – برنامه دراپ باکس برای گوشی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.