دانلود Camera MX 4.6.151 – برنامه دوربین و عکاسی حرفه ای (ام ایکس) اندروید

انتشار: 12 بهمن 1396
اندروید: 4.6.151
دانلود Camera MX 4.6.151 – برنامه دوربین و عکاسی حرفه ای (ام ایکس) اندروید

Camera MX برنامه یک برنامه دوربین حرفه ای و عالی برای گوشی های اندروید می باشد که شما می توانید با اصتفاده از ان در هنگام عکاسی از ویژگی های بسیار و کاربردی برخوردار باشید و از عکس گرفتن لذت ببرید. این برنامه یکی از ویژگی هایی که در اختیار شما می گذارد وضوح کامل تمام روابط کیفیت سفارشی عکس هایتان می باشد و البته برنامه تنها یک برنامه دوربین برای عکس گرفتن نیست، بلکه امکانات عالی و بی نظیری نیز در ضبط ویدیو در اختیار شما قرار می دهد. همچنین شما می توانید با یم کلیک از از طریق لمس ساده عکس های خود را مشاهده نمایید و آنها را در فرمت GIF به صورت اجرایی قرار دهید یا زمان و یا بسیار دیگر از تنظیمات آن را اعمال نمایید تا لحظات به یاد ماندنی را از عکس های گرفته شده خود به وجود آورید.

برنامه Camera MX امکان ویرایش و مدیریت کردن عکس ها را بعد ذخیره کردن را می دهد که می توایند تغییرات و بسیاری دیگر از اماکانات را روی آن ها اعمال نمایید. نرم افزار Camera MX یکی از پرطرفدارترین برنامه های دوربین حرفه ای و قدرت مند برای گوشی های اندروید می باشد که در مارکت اندرویدی گوگل پلی 50 میلیون بار دانلود شده است و با ویزگی هایی که دارد، امتیاز 4.3 از 5.0 را به خود اختصاص می دهد.

ویژگی های برنامه Camera MX

  • وضوح کامل تمام روابط کیفیت سفارشی در فرمت تصاویر JPEG
  • وضوح کامل تمام روابط کیفیت سفارشی در فرمت تصاویر JPEG
  • دارای تنظیمات بسیار و کاربردی برای اعمال بر روی عکس و ویدیوها
  • کم حجم در دو نسخه رایگان و پولی (قرار گرفته برای دانلود نسخه پولی)
  • دارای فیلترهای زیبا و عالی برای استفاده در عکس های گرفته شده
  • تبدیل عکس های گرفته شده به فایل GIF

دانلود Camera MX 4.6.151 – برنامه دوربین و عکاسی حرفه ای (ام ایکس) اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.