دانلود Arm Workout – Biceps Exercise 1.0.1 – برنامه بدنسازی تمرین بازو اندروید

انتشار: 29 فروردین 1397
ورژن: 1.0.1
اندروید: 4.2 به بالا
دانلود Arm Workout – Biceps Exercise 1.0.1 – برنامه بدنسازی تمرین بازو اندروید

Arm Workout – Biceps Exercise یک برنامه عالی و بسیار کاربردی با طراحی موثر در زمنیه بدنسازی و به نوعی ورزش پرورش اندام می باشد که تمرییات عالی را برای پیشرفت بازوها در اختیار شما قرار می دهد که می توانید با نصب اپلیکیشن به همه آن ها دسترسی داشته باشید. تمرین آئرو، طراحی شده توسط مربیان حرفه ای تناسب اندام است که همه تمرینات فشرده شده در یک برنامه اندرویدی می باشد که برای کمک به مردم در سراسر جهان حهت رسیدن به بازوهای قوی و عالی با تمرینات مناسب در مدت کوتاه می باشد. تمرینات به گونه ای برنامه ریزی شده است که نیازی به وسایل بدنسازی ندارد و شما با تنها 10 دقیقه در روز، دوچرخه سواری و دیگر تمرینات می توانید به اندام دلخواه برسید که در کل می توان گفت هیچ تجهیزاتی نیاز نیست!

در کل برنامه دارای 3 سطح برنامه های تمرینی برای کمک به شما می باشد که گام به گام عضلات بازو را بسازید. اگر شما یک فرد مبتدی یا یک حرفه ای هستید، می توانید تمریناتی را که برای شما مناسب است پیدا کنید و انتخاب نمایید تا به هیچ مشکل و سختی برنخورید. این برنامه عالی به شما این امکان را می دهد تا برنامهریزی را به گونه ای تنظیم کنید که در مدت نه زیاد بلند بتوانید از شرد بازوهای خود لذت ببرید! همچنین در برنامه نکاتی جهت بهتر کردن تغذیه و استفاده غذاهای مناسب جهت رشد بازو اشاره شده است که می توانید به همه آن ها به صورت رایگان دسترسی داشته باشید!

ویژگی های برنامه Arm Workout – Biceps Exercise

 • تمرینات بازو کوتاه و موثر برای مردان با اثر موثر
 • راهنمایی های ویژه در هر تمرین برای فرم مناسب
 • تمام ورزش مختلف نسبت به وزن بدن افراد
 • روشهای گرم شدن و کشش برای کارایی بیشتر
 • انیمیشن مفصل و راهنمای تصویری برای هر ورزش
 • مناسب برای استفاده هر فرد مبتدی و حرفه ای
 • مناسب برای مردان و زنان با تمرینات آسان تا سخت
 • افزایش تدریجی فشار ورزشی

دانلود Arm Workout – Biceps Exercise 1.0.1 – برنامه بدنسازی تمرین بازو اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.