دانلود All Football – Latest News & Videos 2.9.9 – برنامه جدیدترین اخبار فوتبال اندروید

انتشار: 6 تیر 1397
ورژن: 2.9.9
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود All Football – Latest News & Videos 2.9.9 – برنامه جدیدترین اخبار فوتبال اندروید

All Football – Latest News & Videos برنامه ای فوق العاده در زمینه اخبار فوتبال و اطلاعیه مورد نیاز و جهانی در ورزش فوتبال می باشد که قابل نصب بر روی سیستم عامل اندروید است. شما می توانید با نصب و استفاده از آن می توانید با نصب آن در موبایل و تبلت های اندرویدی خود به جدیدترین و داغترین اخبار مربوطه به دنیای فوتبال دریافتن کنید که این اخبار شامل حاشیه، تیم های مختلف، بازیکنان و … می باشد که محتوای همه جانبه یعنی ویدیو، متن و عکس را در بر دارد که از نظر خیلی از کاربران بهترین برنامه در این زمینه است. همچنین برنامه امکان دنبال کردن نتایج ثانیه و لحظه ی را می دهد که به نوعی امکان دریافت اخبار مسابقه به صورت زنده را فراهم می کند که در این رابطه بسیار دقیق است و در کنار نتیجه می توانید اطلاعاتی از آمار هر بازی را دریافت کنید.

بعد از این توضیحاتی که در مورد برنامه از جمله در پاراگراف بالا اشاره نمودیم، در نتیجه می توان گفت که شما می توانید با داشتن اپلیکیشن عالی All Football (آل فوتبال) تیم و بازیکنان مورد علاقه خود را دنبال کنید، نمرات و نتایج زنده را از تمام مسابقات و همچنین آخرین اخبار فوتبال در سراسر جهان دریافت کنید. همه چیزهایی که شما باید در مورد فوتبال بدانید همه در نوک انگشتان شما هستند اگر می خواهید به همه آن ها دسترسی داشته باشید می توانید هم اکنون آخرین و جدیدترین ورژن برنامه را دانلود کنید. همچنین لازم به گفتن است. این اپلیکیشن با نام All Football – Latest News & Videos در مارکت گوگل پلی عرشه شده است که توانسته امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را با بیش از 5 میلیون بار به خود اختصاص دهد!

ویژگی های برنامه All Football – Latest News & Videos :

دریافت جدیدترین و آخرین اخبار از سراسر جهان در مورد فوتبال

امکان دنبال کردن بازیکنان مختلف از جمله رونالدو یا مسی یا تیم مورد علاقه خود

– دریافت آخرین اخبار نتیجه زنده مسابقات فوتبال

– ارائه دادن جزئیات مختلف و دقیق قبل از هر مسابقه بخش های مختلف

– امکان مشاهده کردن عکس، متون و ویدیو از اخبارهای مختلف

– آمار حرفه ای: از جلمه جداول، وسایل، نتایج، تیم، پروفایل بازیکنان و آمار عملکرد …

دانلود All Football – Latest News & Videos 2.9.9 – برنامه جدیدترین اخبار فوتبال اندروید

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.